View Single Post
Old 12-03-2012, 23:34   #298
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Daniela zagrozila, ze jesli napisze jeszcze slowo krytyki o czeskich psach (ktore przeciez sa CZESKIE, a wiec z zasady sa ucielesnieniem wzorca i nie posiadaja ABSOLUTNIE ZADNYCH wad) to przestanie testowac polskie psy na DM...
Nikdy NIKDY!!!! jsem nenapsala, že psi z Čech jsou bez vad. Mě jen vadí, že pokud tady na foru a nyní i na facebooku kritizujete psy a ukazujete jejich vady, jsou to VŽDY psi z Čech! Mnoho lidí se řídí tvým názorem Margo, protože nemají žádný svůj. Neznají plemeno, nejezdí na výstavy ani na bonitace do zemí původu. Věří jen tomu, co ty napíšeš.
WD je mocné medium, které může manipulovat s názory lidí. Mnoho lidí u nás není spokojených s vaší "politikou" ale jen málokdo to veřejně napíše. Všichni se bojí, že jim nezvěřejníte inzerát, že k jejich psu přibyde nějaký záhadný symbol, že z jejich databáze zmizí kontakty ... Původní myšlenka wd - spojit chovatele, majitele a milovníky čsv je bohužel dávno pryč ... !

Toto je text z českého fora, kde s Margo diskutuju o testech.
Quote:
Originally Posted by CDaniela
Nebudu citovat ani kopírovat tvoje názory na naše psy, které jsi kde na netu prezentovala ale pokud se situace nezmění, ukončím spolupráci s vaší zemí. Přestanu přijímat vzorky vašich psů pro veškeré genetické testy. Jinou obranu pro Čechy nemám.

Toto píše Margo: Blahopřejem Danielo - to co jsi napsala je 100% vydírání: "Nemůžeš Margo napisasat kritiku zadneho českeho psa, protože pokud tak udelas nebudu testovat POLSKE psy".

Kromě toho:

Ne: "TVOJE psy", ale "POLSKE". To je Tvůj nacionalistický způsob myšlení, o kterým píšu....

Takže: přestan přijímat a napis to jasno. Přeložime to do jiných jazyků - take do polštiny, a vysvětlime, jaká je situace....


Udělala jsem obrovskou reklamu Tvoji práci.
Ale věř mi, pokud budes v toto neprofesionální způsob postupovat tak uz nikdy z zahranici žádné vzorky nedostaneš.

Toto píšu nyní já: Poslední věta mě naprosto ohromila. Já nedostanu vzorky? Margo ještě stále nepochopila, že já testy dělám pro psy (pro vás) a rozhodně ne pro sebe!
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 12-03-2012 at 23:44.
CDaniela jest offline   Reply With Quote