View Single Post
Old 13-03-2012, 09:04   #306
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Myslisz, ze ktos je skresla? Przeciez liczy sie to co sie wie. Kto ma sie bac uzyc dzieci K-lee gry w rodowodzie sa tam przeciez same "czyste" wilczaki? Tak na serio - ja wyznaje zasade, ze PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI... Kto wie, moze niedlugo i czesc Peronowek bedzie z wykrzyknikiem lub znakiem zapytania, a moze nawet miksem...
http://www.wolfdog.org/forum/showpos...6&postcount=41
Uznano, ze miot U, a szczegolnie Utukku jest tak wilczy, ze musza to byc wysokoprocentowe krzyzowki... Ze nie ma innego wytlumacznie ich wilczego wygladu. Myslisz, ze JA zrobie z tego powodu afere? Ze zrobie rozrobe, bo hanninadina "pomawia" moje psy i moja hodowle? OCZYWISCIE, ze nie.
Bo tak sie sklada, ze ja nie mam powodu sie miotac. Moje psy sa czystymi wilczakami, a Utukku nie jest podstawionym wilkiem iberyjskim, ale 100% synem swoich rodzicow. I jesli ktokolwiek poprosi o krew Juvika do badania DNA lub poprosi o takie badanie to je dostanie. Bez afer, przekretow, napadow histerii... bo wynik badania znam i nie mam powodu do obaw... Moi wlasciciele nie maja sie czego obawiac - bo nawet, gdy sie pojawi zarzut ze sa "F1" i dostana "MIXa" w bazie to blyskawicznie da sie to wyjasnic... Za pomoca prostego badania, ktore jest juz obowiazkowe w Belgii, a inne kraje pomalu dolaczaja do tego pomyslu....
Sorry, ale tu nie chodzi o to, ze ktoś coś mówi, czy pisze na forum, ale o BAZE i błagam, daruj sobie tą reklamę, bo wybacz, ale mi on nie przypomina wilka iberyjskiego. Fajny z niego psiak, ale nie wilk.
Tak samo można napisać, że Urmahullu jest po sarloosie, bo ma dziwny wyraz pyska. ALE (podkreślam jeszcze raz) NIE CHODZI O GADANIE, A O OFICJALNE POMAWIANEI I TO W BAZIE!!! DOWODÓW, PROSZĘ DOWODÓW!!! Tu też już nie chodzi o krytykę, a o zakłamanie i oszczerstwa!!! I błagam, przestań krążyć wokół tematu, a trzymaj się konkretów, bo to się już robi nudne i człowiekowi odechciewa sie czytać tych Twoich 'pięknych opisów przyrody', niczym w jakiejś powieści za czasów szkolnych.
Ja też od samego początku mówiłam, że jeśli tylko ktoś chce, proszę bardzo, z chęcią zrobię testy DNA itd. Gisowi, nigdy się tego nie bałam.
Co zaś do Ewy, to uważam, że Echo, dobrze został dopasowany do K-lee, zresztą, wiadomo powszechnie, jak Ewa przeżywała ten miot i sie starała. Preścik, jak i reszta, jest lepsza od mamy, czyli plan hodowlany się powiódł. Nie rozumiem, dlaczego teraz będzie uchodzić, za jakiegoś pseudo hodowcę?! Bo do tego to się sprowadza, dla ludzi, nie znających sprawy i świeżo zaglądających do bazy.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote