View Single Post
Old 16-02-2011, 20:00   #29
Šakalka
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Praha-východ
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Anathema View Post
Já bych jen ještě malou poznámku, ono to teď určitě vypadá, že Bran perfektně seká latinu a poslouchá jako hodinky, no to by byla mylná domněnka je to paličatá potvora, která musí mít vždycky poslední slovo, alespoň naprázdno cvaknout zubama ve vzduchu, když mu zakážu něco kousat, atd. Všude první, machírky machírky a hlavně ta paličatost, ta je tedy až příslovečná. Normální chlupatý tyran to je

Teda mám pocit, že naše zvíře je Branova kopie. I podle webovek, to jsem měla pocit, že čtu o naší raubířce.
Poslední slovo, to je ono. Když jí něco zakážu, tak si stjně musí udělat něco natruc, buď si do mě kousnout, nebo kousnout do zakázaného, cvaknout cubama ve vzduchu a nebo sebou brutálně křísnout o zem . Je to mazec a zkouška mých nervů.

Ještě jeden dotaz bych měla, tak abych ohlídala vyčůrání venku, tak to znamená venčení co půl hodiny. Většina lidí uvádí, že jejich mazel zvládá tak hodinu. Je pravda, že Ari hodně moc pije. Usíná tak na cca 15 minut, pak musíme okamžitě ven, pak deset minut hraní, spánek a zase venčení. Měli jste to stejně ?
Šakalka jest offline   Reply With Quote