View Single Post
Old 05-12-2012, 20:19   #6
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default




Witaj "Dorotko"! Urzekła mnie Twoja historia.....ale cóż Ty robisz tak daleko od Kansas?

Quote:
Originally Posted by zjaponizowany View Post
czy ktoś ma może jakąś suczkę o maści wilka, którą dopuszcza do ciąży (...)nie zdecyduję się na CZW, czy innego rasowego, ponieważ najzwyczajniej w świecie uważam to za snobizm
Wg. Ciebie na międzynarodowym forum wilczaków są Ludzie rozmnażający para-wilczaki lub dopuszczający swoje wilczakowe suczki do kundelków? I tak wprost mówisz nam żeśmy snoby, bo tyle za swoje psy zapłaciliśmy??? 2tysiaki? 2 tysiaki to dolna granica widełek. Cholera, to rzeczywiście sporo do wykarmienia psów w schroniskach. Może warto tam się podreptać i jakiegoś sobie wybrać -odciążysz ich wziąwszy jednego nieboraka......


Quote:
Originally Posted by zjaponizowany View Post
Zależy mi po prostu na psie, na wysokich łapkach o maści wilczej,

Kurcze.... nie wiem co Ci doradzić..... wysokie łapki i wilcze umaszczenie.....wilczarz! Nieeee.... one chodzą po 5-6 kafli i raczej lewizny hodowlanej nie znajdziesz.... wyżeł weimarski! Ale to tez psy dla snobów....
No... nie wiem, nie wiem.....Jestem bezradna......Nie umiem Ci pomóc i czasu nie mam -strasznie mnie absorbują moje snobistyczne psy...
Papa!
....................................

Wilcze snoby, chodźcie -kolację podano! Chociaż....w zasadzie...sama przyszła... /Ooooo.... Gaga! Już się poczęstowałaś?!.... Ale spox -dla mnie tez starczy /
Puchatek jest offline   Reply With Quote