Thread: DM
View Single Post
Old 20-06-2011, 23:58   #34
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
reikia paplatint ta video - nes dazniausiai tokie video padaro didesne nauda nei paprastas kalbejimas
na harka tu per klubine matei? 10 metu beveik - o ji man ausis kramto ir namuose nuo spintos skrandukus dziovintus vagia ... zaraza....
Taip, Harka tokia Ir man apskritai atrodo, kad vilkšuniai savo gyvenimo žydėjimą (kaip Karlsone, kur "aš vyrukas ohoho, pačiame jėgų žydėjime" ) pasiekia musiet kokių 7 metų Dabar, kai Bruknei 5-eri, ji praktiškai nebepavargsta siautėdama su kitais šunimis ar per ilgus intensyvius pasivaikščiojimus, bet namie jos kuo toliau, tuo mažiau jaučiasi (na kaip katinas, ateina šalia pagulėt, pasiglaustyt, kartais tik šaldytuvą atsidaro, bet tada prie jo labai išraiškingai dūsauja, kad žinočiau, jog turiu ateit arba daužo letena per dubenėlį, nes jis niekšiškai tuščias ), bet jau klauso, darosi net mažiau karinga kitų šunų atžvilgiu, protingesnė (beveik ), atsargesnė, elegantiškiau bendrauja su žmonėmis (beveik nebepraskelia niekam lūpos besibučiuodama) ir šiaip darosi "patogi"

Et, pamenu, kažkada reikėjo aiškintis, kaip jie auga, dabar reikia aiškintis kaip jie... hmmm.... senėja?...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote