View Single Post
Old 06-10-2011, 21:09   #130
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

No když tak nad tím přemýšlím, s tím koněm... si teda neumím moc představit, že bych jela s Dingem na koni To mi přijde skoro jako bych ho rovnou pustila do lesa samotného... Bez možnosti ho nějak korigovat, až ho napadne běžet vítat úplně cizí lidi, co potkáme, až se poběží očichat se psem, až najde něco "výborného na zub" nebo ještě lepšího na "natření do kožichu", až uvidí příšernou zatuchlou tůň, do které se půjde napít a pak se z toho pozvrací, o srnkách, cyklistech, pokřikujících dětech ani nemluvím... Jinak řečeno, pokud jdu se psem, mám ho buď na vodítku a pak jsem relativně v klidu, nebo ho mám na volno a pak na vteřinku nespouštím oči z okolí a jak se něco někde hned nebo pes zamíří podezřelým směrem, skáču po konci stopovačky. Hádám, že toto všechno se snad uklidní, až projde pubertou (do té asi ještě pořád nedošel, nebo se nijak neprojevuje) ale pořád ještě je u nás slušnou katastrofou potkat v lese jiného turistu, v tu chvíli má nadšeného vlka za krkem To jen tak pro představu, čeho je taky ČSV schopné, že to možná bude chvilku trvat, než bude schopné poslušně běžet za koněm a neprovádět alotria
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote