View Single Post
Old 06-10-2004, 22:23   #10
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

Quote:
Originally Posted by sedivak
Volby dopadly,tak jak dopadly - po pravdě řečeno,když jsem viděla drtivou převahu wolfdogu,jinak ani dopadnout nemohly.
Quote:
Originally Posted by Pavel
Jakou "převahu wolfdogu" máš na mysli? Nebo snad i Ty si myslíš, že jsem schopen "manipulovat" více jak 50 lidmi aby hlasovali, jak jim přikáži ? "Převaha wolfdogu", jak píšeš, byla spíše převahou rozumně myslících lidí, kteří nechtěli déle jen přihlížet.
hm, přece jen si nešlo nevšimnout (díky žlutým papírkům :o) poloviny místnosti, která hlasovala zcela shodně, zatímco druhá polovina hlasovala tak půl na půl + někteří se sem tam zdrželi.. tím ovšem vůbec nenarážím na manipulaci..

co se týče zvolených lidí, tak tam je nezanedbatelný vliv neodevzdaných hlasů, protože antihlasy nejsou a než volit někoho, koho neznám, je lepší nechat hlasy propadnout. což znamená, že stačí poměrně málo hlasů na to, aby se tam člověk dostal.. převaha tedy není nutná.. tipuju tak 3 - 5 míst, to však řeknou jen kompletní výsledky, budou-li..

co jsem zaslechl okolo (tedy neověřené drby :o), tak tě tam Pavle jeden co s tebou nesouhlasí napsal jen proto, aby sis sám podepsal "rozsudek smrti", definitivně se ztrapnil a přitom si nemohl stěžovat, žes u toho nebyl.. (ber to jako varování.. doufám, že to ten dotyčný nebude číst..!) další tě tam napsal natruc jen proto, že bylo tvé navržení zpochybněno pod záminkou kárného řízení, ač řády nic takového neříkají.. tolik špionáž z druhého konce místnosti.. :o)

mimochodem, jako člověka poměrů neznalého, mě celkem překvapila ostrost reakce pana Hartla, který říkal totéž co Monika.. tedy že bys měl klub sám opustit.. odkazoval přitom na výtažky z netu, které má k dispozici..

no, schůze to byla moc zajímavá, ale občas by neškodilo víc rozumu a míň emocí na všech stranách.. jak ostatně na anglickém wolfdogu poznamenal fenris: "někdy spíš dosáhneš cíle potichu než křikem.." protože hluk přitahuje nepřátele a zatímco se budeme hádat uvnitř klubu, skuteční odpůrci plemene si mnou ruce a jásají, když po sobě hážeme špínu, která se jim moc dobře hodí do krámu..

můžeš takhle Pavle mnohem víc a dřiv přispět k zákazu či udržení zákazu plemene v některých zemích, než kříženci samotní, nehledě na to, že jejich budoucnost je přese všechno nejistá.. navíc tím vlastně křížence podporuješ, dodáváš jim důležitost a děláš jim reklamu.. že ty v nich máš taky prsty? :o)

a ještě k saarloosům, opět z anglického fóra: vypadá to, že příslušnost jejich vlčích předků není až tak jistá.. ale to se podívejte sami..

Quote:
Originally Posted by Monika
Mimo „Mutary“ jelikož o ně opravdu nejde a konec koncům se na ně ani nikdo nezeptal na sobotní schůzi v Hostivicích!?? Což mne opravdu a upřímně udivuje.
a já myslel, že jsem o to přišel díky pozdnímu příchodu.. tak to je tedy zklamání, Pavle, na to jak burcuješ k zasílání protestů a k pokládání otázek, nejen že jsi k tomu nevybudil nikoho jiného, ale ani sám jsi nevznesl dotaz? to je přeci moc škoda! tím všechny dosavadní diskuze na toto téma ztrácejí smysl, když jsi "zradil" pozici, kterou jsi dosud obhajoval.. no nic

na křížence jsem se po schůzi zeptal pana Hartla sám, ovšem jen na podružné otázky, nic "mediálně" zaujímavého..
charlie
oblivion jest offline   Reply With Quote