View Single Post
Old 07-10-2004, 09:58   #13
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by oblivion
je mi jasné že šlo jen o dohodu, já ale hodnotil estetický dojem z jednolité záplavy žlutých papírků..
Nezlob se na mna, ale slovo "manipulace" jsi použil. Pokud si to tedy nemyslíš, takto neříkej. To snad je jednoduché pochopit.

Quote:
Originally Posted by oblivion
ověřit neověřit, nemyslím že by pan Hartl dostával zkreslené informace a vytržení z kontextu je zas tolik nepoškodí.. není se co divit že se nad některými ostřejšími potyčkami taky rozčílí..
Panu Hartlovi nejen že někteří dávají zkreslené informace ale dokonce mu záměrně lžou. Již jsem mu musel v minulosti některé lži vyvracet. Nejkřiklavější případ byl, když Ing.Soukupová začala šířit záměrnou lež, že IWSC je založen jako "konkurenční chovatelský klub ČsV" a že údajně budeme mít i vlastní poradce chovu apod. Přestala s tím až poté, co jsem Ing.Hartlovi poslal kopii stanov IWSC ze které jasně vyplvá, že se jedná o klub sportovní a s chovem nemá (a ani nemůže mít) nic společného. A podobně ho zjevně Ing.Soukupová informuje i o dění na Internetu.

Quote:
Originally Posted by oblivion
nemyslel jsem dělání tajností, jak sám píšeš, výbor nemusel nic zveřejňovat kdyby nechtěl.. myslel jsem nepřiměřené strašení, především na jazykových mutacích wolfdogu.. ti lidé nemají informace z druhé strany, oficiální vyjádření o křížencích jsou jim v češtině k ničemu..
Milý Charlie, važ slova ! Můžeš mi dát jen jeden jediný příklad toho, kdy jsem něco podobného někde napsal ? Tvé pocity jsou jedna věc a fakta jsou věc druhá. Právě jsi mne veřejně a na internetu obvinil, že "nepřiměřeně straším" lidi kříženci. Jsem na podobné věci docela citlivý. Buďto mi předlož fakta, kde a kdy jsem něco podobného napsal nebo raději mlč. Já jsem se zatím vždy k Mutarám na anglických a německých stránkách vyjadřoval pouze právě v souvislosti s tím, že jsem zveřejňoval holá fakta o nich.

Quote:
Originally Posted by oblivion
(vím, vím, sliboval jsem mijkemu překlad už před týdnem..)
Jinak Mijke je velice příjemná dáma .

Quote:
Originally Posted by oblivion
) tohle byla má (teprve) třetí schůze, diskuzi o mutarách jsem zažil.. ovšem měl jsem dojem, že se stále objevují nové podněty, např. posuzování na výstavách, krytí apod., takže určitě bylo na co se ptát.. takhle ale těžko někoho obviňovat z mlčení, tajení a neodpovídání..
Charlie, to co píšeš jsou jen obecné fráze. Jaké podněty máš na mysli ? Co víš o křížencích Ty ? Jak si můžeš přečíst na stránkách KCHČSV a jak bylo několikrát i na schůzích opakováno, tak do ukočení pokusu nebudou žádné výsledky zveřejňovány. Takže se skutečně můžeš pouze zeptat na to, jak se mají...

Quote:
Originally Posted by oblivion
promiň, ale vypadá to tak, že se o to snažíš, zval jsi přeci i z ostatních zemí do hostivic, nebo ať protestují alespoň písemně? nehodnotím to z pohledu správnosti, to je v pořádku, jenže to překvapivě nemělo očekávaný efekt v kontrastu s on-line rozlíceností některých z nich..
Opět žiješ v nějakých chimérách. O jakém překvapení a efektu to mluvíš ? Němci se mne zeptali, zda by mohli přijet do Hostivic na schůzi a já jsem odpověděl, že by to nebylo špatné. A co ? Co chceš vidět za efekt ? Prostě neuznali za vhodné přijet nebo se jim to nehodilo. Myslíš si také, že německý Klub je pod mou taktovkou ? Tak to alespoň je z Tvých slov cítit. Pokud by tomu tak bylo, bylo by skutečně překvapivé, že přes můj "povel" nikdo nepřijel. Ale právě proto, že je to nesmysl, na tom nic překvapivého není. Co jsi čekal ? Že přijede polovina německého Klubu a vyvolá na schůzi vzpouru ... ?

Quote:
Originally Posted by oblivion
ó, je milé že si o mně myslíš, že jen částečně ) jen nevím proč ? nic takového jsem ani nenaznačil.. les marionettes - to je přeci absurdní představa..
Ale naznačil. Prosím Tě, vždy si nejprve přečti, co napíšeš. Napsal jsi "...nejen že jsi k tomu nevybudil nikoho jiného...". Proč bych já měl nekoho k něčemu vybuzovat ? Na schůzi je přece každý za sebe.

Quote:
Originally Posted by oblivion
tak na ten okraj.. neumím mluvit nahlas a je mi většinou špatně rozumět i z blízka, natož na takovou dálku (ostatně i z blízka jsem musel mluvit panu Hartlovi přímo do ucha).. a taky jsem si myslel, že jen já jsem tak geneticky nechápavý a nechtěl jsem ostatní zdržovat..
Prosím Tě ??? A proč to tedy chceš po mně ? I ty máš tady na webu i na klubových stránkách milióny různých dotazů a problémů a také Tě neobviňuji, že zrazuješ své názory. Já se na schůzích ozývám se svými názory kdežto Tebe jsem ještě mluvit neslyšel. A v tom je právě ten problém. Ani já nejsem školený a profesionální řečník ale prostě pokud chci něco sdělit nebo něco obhájit, tak to prostě udělám veřejně a ne v koutku soukromě aby mne nikdo neslyšel.
Pavel jest offline   Reply With Quote