View Single Post
Old 14-09-2009, 10:41   #49
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
dnes probehne klec naostro.o vikendu tam dostavala najist,ma tam hracky,ja jsem si v te kleci nejakou dobu cetla a lezla jsem tam,aby videla,ze to neni tak hrozny.Ale stejne bych ji mela radeji bez ni. zitra mi prijde nahravaci zarizeni,tak uvidme,jak to s tim vytim je.Proste kdyz byla v celem byte neznicila nic,jen ty dvere,pokud jsme ji nechali v jedne mistnostii. Je to trochu nesamostatny neurotik. osobne nevidim rozdil mezi povelem "zustan" a pobytem v kleci.rano jsem se snazila utahat ji hlavu,chtela jsem ji naucit davat pac,ale furt si lehala,zatim to nepochopila.Asi hodinu jsme strasili na vysehrade,nejaka poslusnot,hazeni klacku a tak.No,tesim se na prichod domu,jestli me privita vlk za dverma,zastrelim se...
Omlouvam se, ale nedostal jsem se sem driv. Vidim ale ze jsi to s tim nahravanim uz vyresila ... tak drzim palce. Hlavne dat nekam kde se vyskytuje vetsinu dne a mimo dosah :-). Jinak nahravku bych si stahl do pocitace, bo v nem rychleji najdes mista s nejakou aktivitou, nez pretacet 9 hodin na tom prehravaci
jerabekj jest offline   Reply With Quote