View Single Post
Old 01-07-2011, 20:37   #32
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

no jak to tak ctu, tak jsem celkem rada, ze se lidem uspesne vyhybam. Je pravda, ze Arwenka nema moc kamaradu a jsem neskutecne rada za kazdyho vlciho kamose, spise samce, protoze mladsi cubinky mi dama sikanuje, ale je to i o zvyku, pokud se s nimi vidava casteji, dokaze se srovnat. Takze pro nas nejsou parky,jezdim vencit brzo rano bud k rece nebo odpoledne do lesa.A s beznymi pejskari se nestykam vubec, takze si zrejme setrim nervy.Jednou se mi stalo, jeste nez se harala poprve, to mohla chodit na volno bez kose, ze se snazila si podridit hodne submisivni cubinu nejakeho vorecha.Cuba stala cela ztuhla a Arwen ji na rozloucenou chnapla za krk. Nic se nestalo, ale kdyz jsem tu pani potkala priste, tak na me vytasila to, ze tam jeji cuba mela diry a zacaly hnisat a chtela ucet za veterinu. Ja se zpocatku cukala, protoze to muze taky rict o kazdem psu, ale nakonec jsem uznala, ze to byla opravdu Arwen. Taky ma radny tesaky a ta cuba nemela moc srst.Pani byla nastesti slusna,neprudila,nenadavala a ja mam psa pojistenyho, tak jsem to nahlasila na pojistovnu a do parku na Folimanku prestala chodit....Ted touzim po druhem vlciskovi ciste z praktickych duvodu, aby mela Arwen partaka a ja vyreseno, jestli budeme nebo nebudeme mit s kym vencit.No, ale to je zatim asi nemozne...


jo a je mozny, ze jsem tu prihodu sem uz psala, ale vlakno neni nove a ja si to asi nepamatuju,tak se kdyz tak omlouvam
mellorn jest offline   Reply With Quote