View Single Post
Old 19-04-2007, 06:43   #32
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Jeníku, je vidět, Ĺže skuečně moc dobře nevíĹĄ, o čem mluvíĹĄ. Mutary mají potomky chované na faleĹĄné papíry v Itálii, to uĹže je fakt, který máme potvrzen. Chovatel se před zájemci netají tím, Ĺže ĹĄtěňata pocházejí z kříĹženců s kanadským vlkem a vydává to za jejich přednost. Samozřejmě, Ĺže pro některé zájemce je to velice atraktivní, kdyĹž se mohou pochlubit, Ĺže mají přímé potomky vlka. A podle téhle atraktivity stanovuje i přiměřeně vysokou cenu.
Diskuze tady na webu začala aĹž ve chvíli, kdy jsem dostal informace. KdyĹž se podíváĹĄ např. na naĹĄe anglické stránky, je tam fórum na toto téma otevřeno také 14.4. TakĹže bohuĹžel na schůzi jsem jeĹĄtě informace o Mutarách v Itálii neměl dostatečně ověřené.
Ce se týká Tvého zpochybňování protestů zahraničních Klubů myslím, Ĺže mateĹĄ veřejnost. MáĹĄ dojem, Ĺže např. ve slovenském Klubu nejsou svéprávní lidé, kteří si informace nejsou schopni ověřit a udělat si vlastní názor ? MyslíĹĄ si taky (společně s Monikou a její partičkou), Ĺže já mám takové slovo a moc, Ĺže jsem zmanipuloval oba Kluby v zahraničí nebo jim dokonce přikázal napsat protesty ?
Pan Hartl nikdy nechtěl nic takového udělat. Znám ho trochu déle a několikrát jsme o zaloĹžen nové linie mluvili. Znám jaké na to měl názory a proto si troufám tvrdit, Ĺže do Mutar byl vmanipulován.

K Daniele :
Danielo nejen to. Pokud si člověk přiveze prokazatelně zvíře, které je chováno na faleĹĄných papírech (a ví o tom), měl by být nejen vyloučen z Klubu, ale pokud je chovatel, měla by mu být odebrána i registrace chovatelské stanice.
Pavel jest offline   Reply With Quote