View Single Post
Old 01-12-2004, 11:30   #1
Kouřa
Junior Member
 
Kouřa's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Bøevnov
Posts: 7
Default Co se děje s webem ceskoslovenskyvlcak.cz ?

Představte si:
Druhé webove stranky o Československem vlčákovi jsou fuč !

Dnes jsem kliknul, podívat se co je nového na klubových stránkách ČsV a ejhle - objevila se mi hláška o ukončení Hostingu tohoto webu, od Michala Valáška.

Za sebe mohu říci, že doposud jsem navštěvoval průběžně oba weby. ČéVéčko mám teprve rok a za tu dobu jsem se od různých lidí z různých akcí dozvěděl na dva nejznámější ČsV weby různé názory. Např. že "Wolfdog.org je komerční alternativa pro rebely kteří nedrží s klubem" nebo že "ceskoslovenskyvlcak.cz je sice klubový web, ale nedáva prostor všem a je cenzurován..". Nejsem příznivcem, či odpůrcem jednoho, či druhého. Život mě naučil nestavět se hned na tu či onu stranu, a udělat si postupně svůj názor. Proto jsem navštěvoval oba, a myslím si že každý má (měl) něco dobrého. Ostatně většina obyčejných lidí vnímala oba weby jako "ty modré a ty zelené stránky"...


A teď je "zelený" pryč...
Ve vysvětlujícím textu který si můžete na odkazu http://www.ceskoslovenskyvlcak.cz/art/ přečíst, je uveden důvod rezignace člena redakční rady, z důvodu nekompetentnosti nově stanovené rady. Necítím se kompetentní cokoliv k tomuto komentovat, ani vysvětlovat, nemám informace, ale mám spoustu otázek. Ta základní je: CO SE TO DĚJE ?

Proto zakládám toto téma, protože očekávám, že se k tomu zasvěcení lidé vyjádří. Klidně z různých úhlů pohledu, tak abychom si my nezasvěcení mohli udělat obrázek.

Na letním soustředění jsem se setkal s otázkou:
"Nejsou dva weby o ČsV příliš moc?"
Přeju wolfdogu.org a jejich tvůrcům úspěchy, ale ptám se:
"Není jeden jediný web příliš málo?"

Zdravím Kouřa
Kouřa jest offline   Reply With Quote