View Single Post
Old 30-12-2011, 00:49   #29
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by juliana View Post
Danielo,
ještě se vás zeptám na jednu věc: u většiny plemen je výstavní kondice v podstatě lehká nadváha (kromě labradorů, kde jde spíš o těžkou nadváhu). Jak je to u vlčáků? Můj pes je z běhání ve spřežení nasvalený a pružný, ale má tzv. sportovní kondici, tj. ani gram navíc. U plemen, které jsem vystavovala dříve, by byl označen za hubeného, ačkoli mu žebra nelezou, protože prostě výstavní kondice zahrnuje vrstvu tuku na bocích. Díky.

Jinak si myslím, že pokud se někdo výstavám věnuje, tak by byl hloupý, kdyby si psy nepřipravoval, samozřejmě přirozeně, ne chemií. Ale je pravda, že zrovna čs.vlčák má oblíbenější místa na světě, než je kobercem potažený výstavní kruh. Na druhou stranu, když je se svým pánem, tak může být rád kdekoli. :-)
Jestli je nasvalený, tak to je dobré... z Dinouše momentálně žebra docela lezou Byl trochu oplácaný, tak jsem mu ubrali krmnou dávku a nějak jsme to přepískli... zase jsme mu přidali, ale už to asi nedoženem U jiných plemen nevím, ale myslím, že zrovna u ČSV je lepší, když jsou trochu hubenější, než oplácaní

Já nevím, jak ostatní čévéčka, ale Dinga výstavy ohromě baví... jinak bychom tam ani nejezdili... sice trochu drahá zábava, no... ale potká tam spoustu kamarádů, sourozence... celý den si to tam užívá, jako málokde jinde Užívá si to i v kruhu, akorát trochu jinak, než bych si to představovala já Ale on je hrozný exhibicionista, takže ho to baví ve všech směrech
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote