View Single Post
Old 10-11-2011, 12:01   #13
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Je to sice trochu offtopic ale odpovím. Je to stará písnička ČKS, která ovšem není pravdivá. Na jakékoliv zkoušky, které pořádají organizace, sdružené pod ČMKU, stačí být členem jakékoliv organizace, sdružené v ČMKU. Takže i když jsem členem třeba MSKS, tak mne musí pustit ke zkouškám, pořádaným ČKS a naopak. Svého času jsem takový případ řešil (člena MSKS nechtěli připustit k ZZO) a vyhrál. Chce to jen podat písemnou stížnost na výcvikovou komisi ČMKU.
No nevím nevím, když to vztáhnu na svůj případ, nebudu se hádat (ani s tebou-třeba máš pravdu) a soudit už vůbec ne, protože detailně jsem se po tom nepídila, ale vzhledem k tomu, že náš cvičák sice cvičí poslušnost a všechno ostatní "klasické" , ale primárně je to Agility klub, takže zájmové sdružení, nevím jestli bych se stížností na výcvikovou komisi ČMKU uspěla, pokud nespadají pod ČMKU. Ale to je jedno, tvoje informace třeba někomu pomůže a já považuju za schůdnější variantu stát se členem chovatelského klubu a uvědoměle podpořit plemeno.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote