View Single Post
Old 16-06-2011, 13:06   #16
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

obhajovala som to, že nech zostane na SVK. obhajovala som to, že musia odtiaľ preč. a ju som si chcela zobrať ja osobne - slovom JA - moja osoba. to ako to dopadlo, je vec druhá. a za tým, že si ich chcel zobrať Ruda a ja s tým nesúhlasím si stojím aj napriek tomu, že to neklaplo zrovna s touto sučkou. so samotným prevozom a organizovaním nič nemám, ja som o tých psoch ani nevedela, ani neviem, kto ich nahlásil, kto vybavil, že budú odobraté,... ľudí z útulku som kontaktovala až potom, čo si psov zobrali s tým, že mám záujem o sučku, preto som nesúhlasila s odvozom do ČR, pretože som nechcela, aby sa "stratila"... za tým si stojím.
nehanbím sa to povedať, nemám rada Ruda a jeho metódy sú pre mňa prinajmenšom prapodivné, preto nerada vidím, že k nemu idú psy a hlavne takíto. áno, našiel by sa im pekný domov, ten našli aj tu. to že sa pánovi zmenila situácia - ty vieš dopredu povedať, že ťa nevyhodia z práce, nebudeš musieť opustiť rodinu a ísť makať do zahraničia, aby si prežil? ja sa neodvážim povedať a ani tvrdiť.
nebudem to tu už ďalej rozoberať, pretože si myslím, že každý má kus svojej pravdy a týmto sa nič nevyrieši. HOWGH!
__________________
www.tobrok.sk
leila jest offline   Reply With Quote