View Single Post
Old 28-12-2011, 15:13   #10
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by mája View Post
Jak to tak čtu tak nevím...mě vždycky říkali nekoupat těsně před výstavou, aby ne měl otevřenou srst...je fakt, že den dva po koupeli byl jak ježek...když Ben potřeboval tak jsem ho vykoupala týden před výstavou (dokud jsme bydleli u našich, kde sdílel dvůr se slepicemi a jiným zvířectvem) a potom ho striktně držela mimo, po přestěhování i když je převážně venku, téměř nekoupu (mladýho snad jen jednou v jeho životě). Vždy se mi na nich líbilo že jsou "samočistící" stačilo uschnout, případně po té ještě vykartáčovat.
Před bonitací jsem Bena neuhlídala a on se vyvável večer před ní na pomočůvkované louce, musela jsem vykoupat ráno před odjezdem a kdyby to z něj ještě nebylo cítit, tak by mě bonitační komise snad ani nevěřila že je čerstvě vykoupanej i tak přemýšleli jestli mu do kodu nedat otevřenou srst....takže za mě před výstavou nekoupat! Případně jen otřít vlhkou hadrou a vykartáčovat...

No tak já mám fenu, která skoro žádnou srst nemá, na výstavách dostávala od podzimu VD, protože nemá hustou podsadu, spíš to vypadá, že nemá žádnou, bylo nám to doporučena proto, aby to vypadalo, že má víc srsti...
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote