View Single Post
Old 16-02-2011, 13:29   #25
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Určitě to chce čas. Já dlouho uvažovala, zda feny nechávat doma či venku (mám obě možnosti). - zvolila jsem variantu kotce - pouze na noc (v zimě cca 22:00 - 7:00, v létě podobně někdy i kratší) a na dobu nezbytně nutnou - doktor, zubař atd, ale to je většinou jeden z nás doma, takže ani to se nestává. Na silvestra jsem je měla doma ani jedna z nás se nevyspala, chodili, bylo jim v cca 15-17 °C vedro - chodila funěla a největší problém byl když se něco venku šustlo a ony to nemohli přes zavřené dveře zkontrolovat a odehnat :-) Když nejsou veliké mrazy spí na střeše boudy - spokojené, že jim není vedro a mají přehled, taky mě občas mrzelo, že nemohli být u postele, ale ačkoliv občac v kotci zaplače - doma nevydrží. Přes den se vyvalí doma na "posteli" spíše taková jejich válenda a chrní třeba celé dopoledne - mezitím lítají po zahradě - když je léto tak se sluní venku nebo na chdbě na dlažbě. myslím, že tento styl jim vyhovuje. I když o víkendu občas spíme do 9-ti takže se proběhnou po zahradě a jsou ještě na tu hoďku dvě k nám domů :-)odpočívat. neříkám, že to není příjemné pomuchlat se v posteli. Ale zlatý kotec - bezpečné místo a klid, když je nemůžu mít pod kontrolou.
Stela jest offline   Reply With Quote