View Single Post
Old 24-09-2011, 12:02   #10
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Tak já jsem asi naprostá vyjímka. Možná je to tím, že moji psi necestují MDH ale při tom počtu co mám, jedině autem, nebo je to tím, že si vůbec nepřipouštím, že by mohl nějaké problém se snášením košíku nastat. Když jim ho potřebuju nasadit, což je zhruba v období dospívaní a začnou mít tendenci machrovat na druhé psy, tak jim ho prostě nasadím. Neuvědomuju si, že by s tou změnou měl některý z našich psů problém (kromě modřin na mých nohách). Nebo lépeřečeno takový problém o kterém by stálo za to mluvit. Kačka trochu hysterčila, ale během pár minut zjistila, že ho prostě mít bude protože já to chci. Možná je to mým celkovým přístupem ke psům - nepřipouštím si už dopředu, že by nějaký problém mohl nastat.
No a náš v současnosti nejmenší - vrácený Edie, dostával ze začátku doma tokový ten popruh, který používá veterinář, protože neznal žádné zákazové povely a já jsem ho nechtěla neustále otravovat svým peskováním co smí a co ne. Taky nijak extra neprotestoval. Spíš se tvářil překvapeně až uraženě.
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 24-09-2011 at 12:24.
CDaniela jest offline   Reply With Quote