View Single Post
Old 05-09-2006, 18:52   #19
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na šituo klausimu galime pašnekėti Turbūt visi čia žino kodėl Pas mane kaime, Mini zoo sode, voljere gyvena mano saulytė, pilkoji vilkė... Šakira.. Apie ją galėčiau pasakoti ir pasakoti..
Bent jau pas mus jinai užaugusi namie, tai šiaip problemų nėra, jei tai norėjai sužinoti, problemų nėra , nes jinai voljere. Taip, aš ją veduosi pasivaikščioti, anksčiau žaisdavo su kitais šunimis, dabar jau tik su patinukais, kales iškarto užuodžia ir pradeda piktintis Ir jei buna kieme palaida, tai nuo kalių voljero jos nenutempsi, ir vargiai prisikviesi. Šiaip su ja gali daryti ką nori, vartalioti, sukioti, ant rankų nešioti, tačiau kai jinai to nori. Su mano Vaidučiu per voljerą bučiuojasi, tačiau kartu abu dar nežaidė, nes kažkaip nejaukiai jaučiasi abu, kai kartu būna, kai neskiria voljero grotos. Bet manau su laiku viskas. Kas čia dar?.. Žmones puikiai pažįsta, aš ją pamačius jau iš toli šaukiu, tai džiaugsmas būna begalinis. Labai nenori būti viena, tačiau kai su ja daugiau pažaidi, ypač jei taip vilkiškai, kaip taip žaisti turbut suprantate visi labai greitai įsijaučia, ir sunku ją sustabdyti, nes pamiršta viską! Kanda, griūna, lekia.. Kitaip elgiasi su nepažįstamais žmonėmis.. Nors ir žaidžia su jais, bet matosi, jog visiškai kitaip. Apgailestauju vyrukai, bet deja vyrų bijo O kažkodėl lankytojams atrodo jog jinai žaidžia taip, lakstydama ratais.. O jin taip iš baimės kai koks vyriškis prieina :P
Dabar yra ir trijų mėnesių vilkiukas, Akela, su kuriuo taip nebendrauju kaip su saulyte savo, tačiau su juo pakolkas tas pats , kaip namie auginti čekoslovakų vilkšunį mažiuką Et, pavargau rašyti..
Šiaip ištiesų viskas priklauso nuo auklėjimo ir bendravimo, juk jei ir šuns nuo mažens neauklėsi, tai jis darys ką nori..
Dabar, kai pati turiu Vaidila, galiu pasakyti, kad čekoslovakų vilkšunis turi maždaug visa kas būdinga vilkui, galbūt ne viskas taip greitai atsiskleidžia ir pasirodo, tačiau viduje tikrai yra. Jeigu tik supratote ką norėjau pasakyt..
Šiaip čia tik mano galbūt nereikšminga nuomonė, tačiau kadangi klausei, tai parašiau, iš savo patirties.. O kadangi daug labai negaliu rašyt, nes ranka skauda tai nebesiplėsiu, nes galbūt neįdomu.. Tačiau jei dar turi klausimų, tai klausk.
O dėl vilniečių šuniukų grožio, tai pritariu Labai pavydim mes su Vaidila tau, kad gali būt Vln ir bendraut su sesutėm mūsų.. Nu, negaliu! Čia turbūt dar ilgai jausimės nuskriausti, kad negalime dažnai su jumis susitikti
vike jest offline   Reply With Quote