View Single Post
Old 05-03-2011, 11:53   #195
behemotka
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Gdynia/Glasgow
Posts: 40
Send a message via Skype™ to behemotka
Default

Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
Acha żeby jeszcze was rozpalić jaki czlowiek kochający przyrodę i zwierzęta nie mam żalu kiedy widzę rozjechane jenoty lisy szopy pracze norki koty kundle (puszczone samopas) gołębie Bo te gatunki tak popularne i ekspansywne zabijają to co tak kocham i staram sie chronic.
Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
Trzeba dążyć do właściwego trofizmu selekcji pozwalającej utrzymać ta cienka granice a wszystkie nie rodzime gatunki musza być eksterminowane.

Przytoczę ci np przykład z okolic Nowej Zelandii

europejczycy przywieźli na wyspy kozy które rozmnażały się jak szalone obecnie likwiduje się obca populacje nie zgadniesz jak .

Latając helikopterem i strzelając z karabinów maszynowych

Hardcore ? co nie ale to wciaz ochrona przyrody
Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
Leśniczówka to nie schronisko wiejskich burków które najczęściej sa odstrzeliwane
Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
I słusznie [że "około 90% myśliwych uważa psy za mendy i coś najgorszego co trzeba zwalczać(zabijać)" - przyp. mój] psów i kotów jest miliony w niekontrolowanej populacji a zwierzyny łownej i chronionej bardzo nie wiele


dlamnie takie mendy to również quadowcy i właściciele owych biegających luzem psów
Eee... I taki osobnik biega po lesie z czymś, co zabija?

O żesz. A ja myślałam, że żeby dostać pozwolenie na broń ostrą, trzeba przejść jakieś badania w celu określenia m.in. stabilności psychicznej... Sorry, ale jeżeli ktoś taki się zakwalifikował, to równie dobrze można sprzedawać uzi w supermarkecie.

Last edited by behemotka; 06-03-2011 at 00:00. Reason: błąd w cytowaniu
behemotka jest offline   Reply With Quote