View Single Post
Old 01-03-2010, 10:52   #12
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
"unavit hubu"
no to je na zvážení, protože při pohledu z druhé strany je to "trénink stisku" a k tomu aby to člověka bolelo, stačí jen zlomek síly oproti třeba takové kosti z buvolí kůže .
Dakouš mne nevodí zase tak často, dělá to hlavně když ho mám v práci a vracíme se z venčení, hrdě si mne vede přes celej kancl.
Časem jsem zjistil, že kousání používá hlavně když chce ven nebo si hrát a pokud je to akutní a nevyhoví se mu, kousání je čím dál silnější. Pokud mne po venčení přez den tahá od počítače, prostě na chvíli přerušim práci a chvíli si hrajeme a když po chvilce začne opadat jeho pozornost tak hru končim a vracim se k práci. Pokud potřebuju hru ukončit dřív, dost často ho musim povalit na záda aby pochopil že je konec. Zjistil jsem zajímavou věc. Zpočátku když mi při práci začal lézt na záda a kousat mne a já na něj zrovna neměl čas, nasraně jsem ho seřval a proplesknul (samozřejmě až po neúčinné slovní domluvě ). Rychle jsem ale zjistil, že důrazné shození z mých zad ani sebevětší rána i víckrát opakovaná naprosto nefunguje. Když se otočim zpět, tak ho mám znova na zádech a jediný k čemu ty pleskance vedou je, že se začne tvářit nasraně a kňučivě poblafávat. Jediný co opravdu a okamžitě zabírá je povalení na záda, pak si nechám olíznout obličej a je klid.
Co se týká toho povalení, to začalo fungovat až později, když jsme si vzájemně vybudovali určitej vztah - do té doby se hned snažil zvedat a škrábal a chňapal
jerabekj jest offline   Reply With Quote