Thread: Cvičák
View Single Post
Old 03-03-2009, 04:54   #3
moncikkk
Junior Member
 
moncikkk's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Svatobořice
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Jana Burešová View Post
také zdárně demoluje byt a věci kolem sebe, jak čtu na foru je to u nich normální, dělá naschvál věci, které nesmí a kouká co my na to, prostě to zkouší a prostě je úžasná. Jak vaše vlčátka, máte stejné draky?
Zdravím,
tak my určitě stejného DRAKA máme!!!!! Naše Xara slavila 10 měsíců a kdybych tu měla vyjmenovat všechny zničené věci, stránka by nestačila. A to ji máme na zahradě a ne v bytě, neumím si ani představit, jak by to doma vypadalo
Tak např: okousaný zahradní nábytek, vyškubané 4 hlavy několikaleté tatínkovi vinné révy a také všechny menší maminčiny okrasné keříčky, rozkousané 2 venkovní teploměry a jeden vodní, plůtek z rákosu na cimpr campr, zničených pár květináčů, na malé kousíčky naporcovaná zahradní hadice, z konve na kytky máme cedník, pořád někde vykopaná nějaká ta díra, roškubaný psí pelíšek, tucet plyšáků, nějaká ta slepice, ted se jí podařila dokonce zkolit několikaletá vrba (zůstal asi 30cm kmínek) ....atd. atd. atd.
Už asi ve 4 měsících se Xara naučila házet na terasu přede dveře různé nářadí a vše co dělalo rambál, a to za účelem upoutání naší pozornosti (ne že bysme se jí nevěnovali, stačilo pár desítek minut bez naší přítomnosti). Nic se nedělo po první ráně, klidně věc zvedla ze země a znovu pustila nebo přinesla další, dokud někdo nepřišel...neskutečně chytrá holka. Tenhle zlozvyk jsem jí ale naštěstí odnaučila.
Ted už vyvede něco jen OBČAS a konečně dostává rozum. Přivolání nebo štěkání na povel pro ni není problém, na vycházky chodíme téměř pořád na volno, odvolám ji, i když vidí psa či zvěř, jen se mi ještě sem tam rozběhne za zajícem a se všemi psy zatím vychází bez problémů.
Ale nejde tyhle nesmírně vyčůraný, chytrý a neustále něco devastující potvory prostě nemilovat Občas mám dojem, že je chytřejší než já
moncikkk jest offline   Reply With Quote