View Single Post
Old 10-10-2004, 00:34   #7
Adam SObolewski
Junior Member
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by Ori
Zachowanie zalezy od tego co chesz osiagnac
1. jesli chcesz psa szkolic np do pilnowania przedmiotu (na egzaminie ZPU1) to dobrze ze broni miski
Ja uczylam Amberka zeby nie bronil, a teraz troche zaluje, bo nie chce pilnowac
Elcia ja Cię bardzo proszę....... mam nadzieję, że miałaś coś innego na myśli niż napisałaś, bo mi się scyzoryk otwiera w kieszeni na to, co czytam, nic wspólnego z zachowania Varga nie ma z pilnowaniem przedmiotu.
I zgodzę się z "Surókami" ......akcja i od razu reakcja - latanie 3xTAK

Natomiast ja wręcz odwrotnie, (na sytuację ze strony psa, i z zachowania swojego, którego nie jestem zadowolony, ponieważ przypuszczam, że pies nie do końca zrozumiał moje przesłanie lub ja nie jestem pewny, że to przesłanie dotarło do adresata) prowokuję podobne sytuację, aby się przekonać pojętność umysłu mojego psa, jeśli jest mała to poszerzam mu horyzonty.
Ktoś kiedyś powiedział, że człowiek uczy się przez całe życie, to, czemu ta dewiza nie mogłaby się odnosić do psa???
Postaram się z Tobą skontaktować jutro osobiście i wypytam o szczegóły zajścia może coś wspólnie poradzimy, ale nie przejmuj się, Twój pies na pewno Cię bardzo kocha, ale mu różki wychodzą, tak jak na placu..... przeczytaj jeszcze raz tekst "surówek" jest OK

Pozdrawiam A&D
Adam SObolewski jest offline   Reply With Quote