Thread: Unkas
View Single Post
Old 06-03-2009, 16:15   #59
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
To máte pravdu, co vím, tak kanadská krev se probírala na výstavě a psa jste tu určili kupodivu správně.
Zřejmě máte na mysli jednoho ze psů z onoho vrhu, na který se ptám jinde Ing. Soukupové - myslím výstava Mladá Boleslav? No tak to máte pravdu, že si myslím, že mají krev kanadské vlčice, a děkuji za potvrzení. Nicméně se nejedná o vrh "V" z Molu Es, jak to tady prezentovala Ing. Soukupová, ani o žádný jiný vrh z Molu, že ano. A je možné, že se na to ptala i Lucka. Oni to ví (nebo spíš tuší - proto otázka kdo je Alaska) totiž snad všichni, dokonce se mě na to ptal už v prosinci 2007 i pan Štefík... Mimochodem, já na té výstavě nebyl, pouze jsem požádal pořadatele o zaslání fotokopie PP tohoto psa. Pokud myslíte jiného psa, tak to tedy už opravdu nevím.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Děkuji za pozvání. Na tábor letos určitě nepřijedu ( doufám, že ta rána nebyl spadlý kámen ze srdce ), také mám vymezené dny na dovolenou.
Ne, žádný kámen ze srdce mi nespadl. Kdybyste tam strávila těch 14 dní, pak byste se možná opravdu ujistila, že tam nikdo psy "které nemáme rádi" (jak se můžete na mnoha místech dočíst) opravdu nežere . A s tou Roudnicí si letos taky nejsem jistý - přece jen je to Velikonoční víkend, a 2 týdny předtím, týden i 14 dní potom mám už víkendy zabukované pejskařskými "aktivitami", ze kterých se nemůžu vyvlíknout i kdybych chtěl. No vlastně nejspíš i další dva následující... Takže na ty Velikonoce se asi zeptám manželky, jakou náplň by si představovala ona...

Karel S.
alexa jest offline   Reply With Quote