View Single Post
Old 02-11-2009, 20:39   #47
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Nezlobte se, ale na co to potřebujete vědět?
... Někteří lidé jsou opravdu neuvěřitelní, zpočátku roztomilí neználkové se vyklubou v ty největší rýpaly. Dost dlouho jsem to řešila mimo toto forum, chovatel si jednoduše nepřeje být jmenován a já tak prostě neučiním. Pokud se s tím nedokážete srovnat a žít s tím, berte to prostě jako jednu z mnoha nepodložených zpráv a drbů, které tento čévéčkářský bulvár dnes a denně přináší. Tady se člověk opravdu dočte ledacos, někteří lidé mají hodně křivý pohled na svět.
No a taky s tím žiji celkem dobře
Hezký den
Zajímá mě to, to je špatně? Je mi jasné, že Vám stačí, že to víte Vy, ale osobně bych byl radši, kdyby kolovaly okolo ČVček spíš otevřené pravdivé informace než polopravdy, výmysly nebo zatloukání informací řadovým členům, kteří chov sice neřídí, ale také se ho účastní. Žádný učený z nebe nespadl, ale chápu, že by Vám vyhovovalo, kdyby všude okolo byli místo rýpalů samí neználci.
Děkuji za vyčerpávající odpověď plnou důkazů, že se tak opravdu stalo. Potom ikdyby to byla pravda, tak nevím, proč tyto věci vytahujete, když chcete, aby chovatel zůstal v anonymitě a Klub o tomto vrhu nebyl informován. Pokud to tak je, víte to Vy a možná někdo z Vašich přátel. Potom bych ale neřekl, že je to zrovna Klub, kdo podporuje vznik a šíření bezpapíráků (viz. komentář Karla Skoupého). Ono je strašně jednoduché se vymluvit na bulvár, ale když si uvědomím, kdo z toho bulvár dělá, tak jste to Vy a Pavel, který to má v popisu práce
Undertaker jest offline   Reply With Quote