View Single Post
Old 06-12-2010, 16:03   #11
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Bára View Post
Máme problém s mojí fenkou, protože ve hře ráda okousává ostatní pejsky. Bohužel využívá toho, když jsou někteří submisivnější (a třeba automaticky si lehaj na záda apod) a asi je štípě až moc, protože dva takoví pejsci během jejich hry pískají.

Mě to hodně mrzí, protože máme u baráku psí louku a ona má pejsky ráda, tak jsem dost často využívala společného venčení, jenže v poslední době mě čím dál víc majitelů docela jasně upozorňuje, že ten můj pes ty jejich kouše a já tam chodím s čím dál horšíma pocitama...

Máte tip, co dělat, nebo je nejlepší se na louku vykašlat?
Mno myslim, ze to je spise problem tech ostatnich pejskaru. Z vlastni zkusenosti mi kazdy, kde se intenzivneji venuje svemu psu (to znamena, ze se s nim jen nemazli a nechodi na prochazky), mi potrvrdili, at se klidne nechaj, at se kousou, ze si to ti psy vyresi sami, jen v pripade, ze se do sebe pusti, zasahnout. Ale to zkusenejsi majitel pozna, ze se k necemu takovemu schyluje. Holt jsou ostatni pejsi moc "zhejckany" A samzorejme, CV ma trochu jiny zpusob zabavy. Ja bych to az tek neresil, ale spis bych si o tom v pratelskem duchu popovidal s prislusnym majitelem ozuzlaneho pesjka.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote