View Single Post
Old 13-09-2010, 15:57   #56
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Talking

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Ano, přispěvatel se velmi nudí. Předpokládám, že Vám Váš příspěvek nějaký čas zabral. Kdyby místo něj byl jeden inzerát na dalším serveru, tak bych byl zcela spokojen s výsledkem toho, co jsem napsal.
Mně spíš přijde trapné, že kdo chtěl a trochu se snažil, tak udal i dospělého vlčáka, ale klíčové je slovo chtěl. Navíc psa z asi nejznámější chovatelské stanice, ze které psi vyhrávají výstavy a mají i úspěchy na poli sportovní kynologie. Když jsem četl Váš článek ve Psích kusech, měl jsem skoro pocit, že u nás máme jen dvě chovatelské stanice. Proto mi nejde do hlavy, že vaše ego unese i to, že se tu veřejně probírá pes z Vašeho odchovu, který je už nějakou dobu v útulku a i tady (ať se Vám to líbí nebo ne, ale na nejnavštěvovanějším serveru o ČSV) o něm píše někdo jiný.
Kdybych na to měl podmínky, vzal bych si ho, ale bohužel nemám. (Možná stejně jako Vy. Úmyslně jsem nepsal, že byste si ho měla vzít, protože nevím, jak to doma máte a nemáte. Přesto ale už jen to, že si chovatel psa vezme značí to, že udělá maximum pro to, aby psovi našel co nejdřív nového majitele a pes se měl fajn.) Na druhou stranu zas vidím u Vás na stránkách, že pokud někdo potřebuje pohlídat psa, není to problém. Jenomže v tomto ohledu mi přijde, že Morris pro Vás má minimální hodnotu, protože krýt už nebude a na výstavách už Vám taky jméno neudělá, tak je v podstatě jedno, jestli si ho z útulku někdo vezme nebo ne.
Co se týká bývalých majitelů, tak jediná pro mě důležitá a omluvitelná je jeho smrt. Pokud ale bývalý majitel psa vrací chovateli nebo se ho zbaví jinak, tak mu jde jen o to, aby byl pes co nejdřív z domů, tzn. co tam čekáte za přičinění.
Pokud jde o chovatele, tak ano, to za podstatné pokládám. Já jestli někdy budu chovat, tak jsem rozhodnut pro svoje štěňata udělat maximum. Chápu, že při tom počtu, který máte Vy už to není jednoduché, ale co mi chybí a není vidět je aspoň ta snaha. Kdyby vidět byla, jistě by Vám rádi pomohli i Vaši nepřátelé, ale prvotně na to koukám jako na Vaši ostudu, až někde dál je Vámi nenáviděný klub a jeho vedení a představitelé. Byl jsem svědkem udání bezpapírové dospělé čuby, která měla údajně xy různých problémů a to dokonce do rodiny s dětmi a noví majitelé psali, jak se s ní mají fajn. Co tu o Morrisovi psala Terka nenapovídá, že by bylo třeba řešit nějak výrazně povahu a prezentovat ho jako extraproblémového. Je to prostě ČVčko a s tím musí nový majitel počítat.
Karel tu psal, že se mu hodně lidí ozývalo na inzerát na bazos.cz Máte tam už inzerát? Ne? Potom je to zas o tom, co jsem chtěl napsat. Víc asi nemá cenu to řešit. Pokud máte nějaké pěkné fotky (to udělá dost) Morrise, tak ho klidně na pár serverů hodím. Rádo tomu tu hodinu věnuji když mu to pomůže.
Ty bláho, ty jsi ještě mnohem větší grafoman než já
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote