View Single Post
Old 12-09-2007, 21:09   #25
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Takže abych panu Jančíkovi "nekřivdila" nesprávnou citací (jak jsem bohužel nechtěně udělala - no holt hlava to v přesném znění neudržela):

"20 měs. fena dosud ve vývinu, slušná hlava, oko středně tmavé, velmi pěkné ucho, nůžkový skus, plnochrupá, hřbet se dosud dodělává, korektní ocas, slabší přední fronta, velice hezky předváděná, srst standardní."

Myslím, že komentovat tento posudek Catananche Stín vlka opravdu není třeba (přesto jsem si neodpustila vypíchnout některé "zajímavosti"). Fotky pro ilustraci sem strkat nebudu - to je zbytečné (kdo ji zná, tak ví, kdo ne, může si ji najít na netu sám, pokud má potřebu).

A pokud má vystavovatel počítat s tím, že mu bude zadána známka podle toho, jak se pan rozhodčí uráčil vyspat, tak pak takového rozhodčího rozhodně nelze považovat za kvalitního!
(Mimochodem - známka by měla být dána souladem předváděného jedince se standardem - nikoli podle konkurence! Ta by měla ovlivnit pouze celkové pořadí.)

A nějaké moje osobní křivdy, Evo, za tím, co jsem napsala, rozhodně nehledej - byla to pouze snaha podělit se o zkušenost s rozhodčím, kterého jsem do nedávna považovala rovněž za kvalitního...
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote