View Single Post
Old 04-01-2012, 16:56   #30
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

To byl jen takový řečnický obrat, že to nemůžu vysvětlit těm lidem... v podstatě ironie. Já vím, že to musím vysvětlit psovi... ale vzhledem k tomu, že se mu to snažím vysvětlit bez dvou dní už rok a pokrok veškerý žádný, tak si dělám legraci, že to asi budu muset začít vysvětlovat těm lidem. Jak všichni píšete, že vám to nedělají ve zlém, že si chtějí jen hrát, tak jsem to myslela, že ten náš si taky chce jen hrát, ale jaksi ti lidi to nechápou... jaksi je to jedno, jestli si chce jen hrát nebo to myslí vážně.

Na stopovačce chodí taky skoro od mala. Ale když si hraje se psem, tak ho odepínám, protože to by se zamotali a už nikdy nevymotali... už takhle jedné borderce málem zlomil nohu... to radši poskákaný majitel, než někomu platit operaci psa. Ono já už ho prakticky s cizími psy hrát nepouštím, především právě kvůli tomuhle, že skáče na majitele. Když chce za psem, taky musí nejprve přijít ke mě, když nejde, tak si ho přitáhnu, posadím vedle nohy a pak teprve si ho může jít očichat nebo cokoliv. Ale když k němu přiletí pes na volno, začne ho provokovat a rozběhne se pryč, tak to za ním vyletí, jak jinak. A předevčírem v tom parku to byl fakt pech, protože jsme stopovačku den před tím ztratili, šla jsem ráno koupit novou, ale zverák měl, kdovíproč zavřeno, tak šel celou vycházku na vodítku a v tom parku nebyla ani noha, tak jsem se rozhodla to risknout a na chvíli ho pustit, aby se proběhal... a najednou z křoví vyleze chlap no.
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote