View Single Post
Old 23-09-2012, 22:36   #468
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
Informację, że admin nie ma danych otrzymałem po miesiącu, więc nie można mówić, że dyskusja byłaby zbędna.
Ale Khan - sorry, ja sie tu produkuje probujac doradzic, a tu okazuje sie, ze dokladnie wiesz o co chodzi. Dlatego uwazam, ze ma marnowalam czas probujac rozwilkac zagadke na ktora odpowiedz doskonale znales...

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
O tym, że potrzebne są numery tatuaży otrzymałem przed chwilą od Ciebie.
Numery tatuazy potrzebne byly od zawsze. To nie jest jakies nowe wymaganie. Pewnie, ze byloby lepiej zeby admin mowil o co mu chodzi. Ale tez ja wiem ile bylo z tym roboty prosic kazdego o przesylanie danych o ktorych hodowcy doskonale wiedzieli, ze maja powysylac.

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
Sprawdzałem wcześniej jakich informacji mi brakuje, więc wszedłem na strony hodowli Daivy, której informacja o miocie się w tym czasie ukazała. Wziąłem dla porównania miot równieżz roku 2010. I? Nie znalazłem tam ani numerów czipów, ani numerów tatuaży. Więc zapewne nie są one potrzebne by uzyskać wpis do planowanych miotów.
Teraz patrzę, że także hodowla Taura Bera
Wiec jak nic maja jakies specjalne uklady z adminem. Albo same sa adminami i chronia swoje racje. A moze dane wyslaly ale jeszcze ich nie widac - pytaj u zrodla. Ja odpowiedzi nie znam...
Khan, ja na twoim miejscu wyslalabym te diabelne dane i zalatwila sprawe od razu. Bo skoro dostales email miesiac temu to i miot mogles miec pewnie opublikowany miesiac temu. Nie rozumiem po co robic z tego afere skoro rozwiazanie jest ( i bylo) takie proste...

OK, ja uciekam. Na serio czasu brak. Jak cos trzeba zmoderowac na forum to sluze pomoca. Co do innych czesci - do nie moja dzialka..
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote