View Single Post
Old 12-11-2012, 21:59   #475
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

A może by tak podsunąć Adminowi pomysł, by zrobić w galerii odpowiedni dział "dokumenty"? Wtedy każdy właściciel mógłby do niego wrzucić bezpośrednio skan badań/rodowodu czy jakichkolwiek innych papierów tak jak dodaje zdjęcia? Odpadło by wtedy wysyłanie do admina po ileś razy tego samego (bo nie mamy pewności czy doszło,a aktualizacja raz na rok, więc lepiej wysłać powtórnie, niż ryzykować, że w aktualizacji nie zostaniemy uwzględnieni). Nie wiem, jak to wygląda od strony informatycznej, więc może teraz będę opowiadać głupoty i proszę mnie poprawić, ale: może i adminowi było by łatwiej uzupełnić bazę, gdyby miał wszytko w jednym miejscu w galerii i nie musiałby szukać danych w stercie kolejnych, dublujących się maili w skrzynce?
Tak się zastanawiam nad lepszymi rozwiązaniami, bo po iluś mailach (już się czułam jak mały spamer ) mamy uzupełniony w bazie tylko wynik na karłowatość Lunki... i nic więcej niestety u żadnej z moich dziewczyn... i teraz nie wiem, czy przez roztargnienie nie zostały dodane pozostałe rzeczy i mam wysyłać jeszcze raz bo moje maile już dawno są w koszu, czy nie spamować bez sensu, bo będą dalsze uzupełnienia.
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote