Thread: Puberta
View Single Post
Old 14-08-2011, 20:52   #11
Anathema
Junior Member
 
Anathema's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Brno
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Šakalka View Post
Právě na Vašich stánkách visím od rána do večera :-D, jsou mi inspirací a útěchou, protože vzorec chování Brana a naší Arwen je úplně stejný . Hned je mi líp, že v tom nejsem sama.
Jéé tak to jsem ráda, že jsou někomu k užitku o pubertě tam toho brzy přibude víc (myslím, že v plné síle teprve udeří), zatím řešíme zvládání samoty (nebo spíš nezvládání), které se nám vrátilo s počínající pubertou. Jeden čas to bylo úplně ok a tak jsme usli na vavřínech... a teď mají sousedi koncerty. A že je to čistě vymrčování si a ne nějaká úzkost jsem si naprosto jistá. Jenže každý metr krátký, když páník není doma, aby se alespoň pokusil operativně zakročit ono by stejně nebylo moc jak. A tak se snažím co mi síly stačí, nějaké výsledky naštěstí jsou, i když ukecaný je pořád strašně (byli jsme teď na vlčím výletě, všichni ostatní psi na úvazech o pauze v hospodě úplně zlatí, jen ten můj tu hubu nezavřel a nezavřel). Ale protože to bylo jednu dobu úplně dobré, mám světýlko naděje, že se to samo zklidní až dospěje psychicky škoda že tolik trpělivosti tomu psovi člověk dopřát vždy nemůže, sousedi mají jen jedny nervy ale už je to naštěstí v mezích únosnosti a dokonce se nás ptali, jestli mu ráno nedáváme drogy
__________________
www.bran.estranky.cz
Anathema jest offline   Reply With Quote