View Single Post
Old 06-02-2012, 20:52   #3
Gipson
Junior Member
 
Gipson's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Warszawa
Posts: 385
Send Message via Gadu Gadu to Gipson
Default

Quote:
Originally Posted by maria View Post
Jaki aparat polecacie do fotografowania wilczaka? Widzę tu mnóstwo fajnych fotek, a mnie nie udaje się uchwycić najlepszych momentów, bo choć zdąrzę pstryknąć, to zdjęcie robi się za późno.
Oprócz szybkości robienia zdjęć ważne jest dla mnie, aby aparat nie stanowił obciążenia na spacerach, nie był za duży ani na ciężki. Chodzi o to, by był poręczny i by go można zabierać na spacery po bezdrożach bez dodatkowego obciążania się sprzętem, i prosty w obsłudze, bo ostatni, jakiego uzywałam, choć niby miał być prosty, to jednak przestawianie na tryb w ruchu wymagało wchodzenie głęboko w menu aparatu, który na dodatek po chwili niepstrykania wyłączał się, a potem gdy nadarzyła się okazja do zdjęcia i chciałam zrobić fotkę musiałam go znów włączać i ustawiać wszyskto na nowo, przez co moment nie mógł być uchwycony. Strasznie mnie to irytuje, że zawsze się spóźniam na najciekawsze momenty, bo albo wyłączony, albo trzeba ustawiać, albo pstryknę, ale tak długo dobiera sobie parametry, że po pstryknięciu psów już dawno mnie ma w tym miejscu, które chciałam uchwycić... Będę wdzięczna za sugestie.
Pozwolę sobie przytoczyć jeden dowcip, któey kiedyś zaszłyszałem... juz nie pamiętam od kogo... żart my dear - oczywiście pamiętam

"dziewczyna zaprosiła chłopaka na randke, chłopak był pasjonatem fotografii i chcąc podzielić się swą pasją przyniósł do lubej kilka albumów ze zdjęciami. Wpólnie oglądali zdjęcia, jedno po drugim i dziewczyna w pewnym momencie mówi do chłopaka: Jakie piękne robisz zdjęcia, musisz mieć bardzo dobry aparat.... Chłopak nie odpowiedział.
Po obejrzeniu zdjęć dziewczyna dumnie przyniosła na stół własnoręcznie zrobiony obiad... chłopak zjadł i mówi: bardzo dobry obiad mi zrobiłaś... musisz mnieć bardzo dobre garnki..."
__________________
Larson Dar Wilka
Gipson jest offline   Reply With Quote