View Single Post
Old 17-02-2009, 21:55   #44
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

#41
Ano, už dávno je to rozhovor vcelku o ničem. Je to v podstatě slovíčkaření, ale já napsal, že by bylo dobré... a ty píšeš udělej to a to. Kromě toho opravdu jediná možnost jak nehrabat na vlastním písečku je zřídit si útulek? Myslim, že ne.
Přesto, že jsem neviděl ani jedinou, je to skutečnost, o které vím. Základ je ale to, že pes, který útočí kdykoliv a na cokoliv prostě bonitací neprojde. Jinak je ale dost možné např. u kolíku změnit chování psa cvičením přímo dané situace a potom nemusí bonitační kód souhlasit s povahou v případě, kdy bude něco jinak.
#42
Tu první mám a mám ji řečtenou, ale za půjčení té druhé bych byl rád. Je mi jasné, že jsou to dva tábory jdoucí proti sobě, ale plně souhlasím s tím, že pokud mi rada pomůže, je jedno, který z dotyčných mi ji dá. Zatím ale nemám důvod RD nevěřit a snad se tu sám vyjádří k tomu, co napsal Jeník.
#43
Já myslím, že už se opakuju a napsal jsem si k tomu svoje. Jednoduše už od začátku mi nesedly komentáře od Rocca a zaměnil jsem Freekinga s jiným psem. To je mi líto, ale stalo se.
Obecně mi ale vadí fotka Kinga v kleci s tím komentářem a to samé video na youtube. Fotky a videa z výstav nebo ještě líp z přírody vypadají daleko líp a určitě jinak působí na veřejnost. Kdyby všichni měli fotky a videa z kotců, tak si veřejnost zafixuje, že ČVčko jinam nepatří. Třeba časem změním názor.
Undertaker jest offline   Reply With Quote