View Single Post
Old 18-02-2009, 10:09   #50
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Tak až teď jsem dočetla, co se tady rozproudilo a jsem ráda, že většina lidí chápe (nechápe) Udertakera jako já ...... I Jeník mi vzal onen příklad majitelky Joshe z "úst" - její článeček o perfektně fungujícím ČSV je tu snad doteď někde na wolfdogu.
Paměť mám na takovéto lidi velmi dobrou, takže se tak za 5 let zeptám, kdeže je to hodné čévéčko, které se přátelí s každým psem. ...

BTW Rocco Kinga naprosto bezmezně miloval odmalička, protože se vídali dost často a byl to jeho vzor. I když už Rocco netoleroval jiné psy, tak před Kingem byl jako malé štěňátko. Jenže King přehnal při památné procházce na trpaslíky l.p. 2004 výchovnou lekci a prokousl mu krk, posléze ještě ucho a přátelství se obrátilo na opačnou stranu. A za 4 roky bok po boku se to nezměnilo oni o píď. A jelikož Rocco bere psa+pána jako jedno, tak bývalo veselo. A Franta ještě Rocca provokoval a smál se mu v kotci . A smál se i Kingovi, zavřenému nebo uvázenému u břízy. Takový to byl "necita" páníček.

O nějaký obdiv a vděčnost nikoho nestojím, protože jsou věci, které považuji za samozřejmé. Že píšu jak píšu hodně lidem pod nos nejde, ale taková jsem já - realisticky pesimistický ironický cynismus je můj © .

Vyfotit psa v kotci nevidím jako nějakou "špatnou propagaci" (takových "antipropagačních" fotek je třeba tady minimálně několik desítek) - jediný co je na tom špatně, že se to blbě fotí . A v celé mé galerii je cca 5 fotek "kotcových". Asi nějakou budu muset přidat.
Já zase považuji za zvrhlé tyto fotky(viz. níže), protože pes do postele nepatří a obzvláště ne takovéhle tele . Jsem prostě tyran.

(pro Undertakera - to je kotcový King)


Howgh.
__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote