View Single Post
Old 19-02-2009, 02:06   #57
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

#53 Děkuju za podporu a cením si toho, že sis kvůli mě zadělala na průšvih mezi nejchytřejšími z místních. Víc radši osobně

#55 Ty porušuješ svoje zásady? V tom případě ti chybí důslednost. Trénuj Bohužel, ale proti chovatelce nemůžu říct jediné křivé slovo stejně jako proti ostatním lidem okolo ČV, které znám osobně. Nesetkal jsem se zatím s nikým z nich, s kým bych si nerozuměl, Jsem rád, že jsme se nikdy nepotkali, protože lidi tvého ražení překvapivě nemám rád. Nemám co dělat, budu rýt, do koho to jde a když si někdo rýpne do mě, není to už ani člověk. Nemám pravdu? Kdybych měl ten den jiné ráno, skončil bych jen u začátku svého textu a napsal bych v podstatě to samé, co pan Skoupý ve svém příspěvku v tématu "Pupeční kýla", na který jsi nereagovala, protože pravděpodobně došly argumenty (překvapivě hned).
Ano, šlápl jsem vedle a přiznal si to, ale to je zřejmě důvod udělat ze mě většího ubožáka než jsi ty (nejsem si jist, jestli je to možné)
Nejde o to, že bych se tě bál, spíš po přečtení tvých příspěvků a vyslechnutí ČVčkářů, se kterými jsem se setkal, tebou spíš pohrdám. Ikdyby ti psi pracovali víc než na sto procent a všichni měli titul světového šampiona, stejně to nemění nic na tom, že jako člověk jsi pro mě naprosto odepsaná. Tudíž jsem neviděl důvod psát ti maila a podle toho, jakým stylem tu píšeš jsem neměl potřebu jakkoliv s tebou komunikovat. Když pomineme fotku, která i s popiskem výborně prezentuje život ČV, tak bych se rád zeptal, jaký smysl mělo mít video na youtube? Mělo být vtipné nebo něco prezentovat pro veřejnost? Možná jen nechápu tvůj humor.
Na historii psa, který mě zajímal tu dotaz byl, Daniela to zatloukla. Hlavně, že vyvolení to vědí, ale mě tu kamenujete za to, že to nevím, protože nikdo nebyl ochoten sdělit mi celou pravdu a musel jsem si domýšlet, abych to nějak poskládal dohromady.
A jak by sis omluvu představovala? Při tvém vystupování je tato omluva maximum, k čemu se snížím a osobně za tebou fakt nepojedu. Pokud se někde potkáme a změním na tebe názor, omluvím se osobně a líp, ale zatím mi za lepší omluvu nestojíš.
Jsi omezená jen na toto téma, kde jsi "vyhrála"? Můžu si dovolit ti připomenout, že nejen na tomto portále existuje víc témat, kde se střetává víc názorů? Zbytek? Spočítej si, kolik je ten tvůj zbytek a hlavně kdo ho tvoří Tvoji přátelé? Buď ráda, že je máš Já mám taky své a některým nestojí za to zde reagovat. Mimo jiné proto, že kvůli jedincům tvé provenience to tady prostě odpískali.
Co se týče rad. Naštěstí už mám kolem sebe okruh lidí, za kterými půjdu pro radu a tebe se o nic prosit nemusím. Nikdy jsem netvrdil, že všechno vím, ale snažím se vědět co nejvíc. To, že e neptám tebe neznamená, že všechno vím.
Možná jedině dobře, že nepoznali, protože na ty dva bych mohl mít kladný názor a že King přišel k tobě by ho mohlo zkazit. Pokud ale dožil zbytek života v klidu a líp než mu mohl kdokoliv nabídnout, tak potom gratuluju vám oběma.

#56 Někteří lidé jsou fakt zabednění. To jsem psal v době, kdy jsem byl přesvědčen o tom, že King byl tím zlým psem, který kotec opustil jenom vyjímečně. Nevím, proč sem zrovna teď pleteš RD, to je trochu vytržené z kontextu, ve kterém jsme se o něm bavili (mimochodem psal mi, že na Jeníka nebude reagovat, protože kdyby měl reagovat na podobné příspěvky, nedělal by nic jiného. Asi ví, proč se radši věnuje psům) Agresivní projev snad vypadá jinak. Já považuji svůj projev za důstojný a i po zpětném přečtení ničeho nelituji. Možná jen toho, že se mě zastala chovatelka, která to tu zbytečně schytá za mě. Proč bych sklápěl uši? Omluvím se s hlavou nahoře a odejdu. Odplížit se? Proč? Asi nejsem vlk, abych to takto praktikoval. Co se týče slušnosti, ve svých mezích mám pocit, že jsem se slušně choval. Když nic jiného, dozvěděl jsem se, jak to bylo s Kingem. To je pro mě plus.

Teď už definitivně končím v tomto tématu a pravděpodobně na wolfdogu celkově. Potkal jsem tu několik fajn lidí, ale jak už to tak bývá, nemůžu to říct o všech. Neomylní si můžou znovu hodit kamenem, tentokrát bez mojí reakce.
Undertaker jest offline   Reply With Quote