View Single Post
Old 20-10-2011, 23:48   #66
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Tak jsem to už taky zřel. A vůbec nechápu o co tady jde? Už první záběry rozhovoru u mříží jsou autentické asi jako výměna manželek(schválně se zamyslete nad situací a tím kde stojí kamera(náhodou jsem se na pár dokumentech účastnil a vím jak moc jsou ze života).
Když pokouše pes souseda nebo dítě a skrz tv se dozvíme, že byl utracen řeší to někdo? Jednou za čas se narazí na podivína se 120 psy a polovinu jich odmázne četnictvo tak koho zajímá jednotlivý pes? Vždycky se propere jen "nepřizpůsobivý" majitel. Co je humánní utracení? Policie i armáda své psy utrácí, myslivci je z tradice střílí. Sekera je na venkově též mnohde ještě tradiční. To o tom nikdo neví? Ale mám kamaráda který starému psovi na konci cesty otevře tepnu a pak ho drží až do konce v náručí a zpívá mu barbarské písně. A to by už určitě zajímavé sousto do bedny bylo.
Myslím, že ty holky(to jsou vážně majitelky útulku?)by za děsivým Desem nikdy samy nezašly.
No a ty dvě ženy byly taky vynikající. Paní šefredaktorka se práskla sama a 35 let se psy(Ne, další střet se sektou už vážně nechci) v podstatě mohla mluvit místo R.D. o sobě. A hlavně ta KOMERCE
Adrian jest offline   Reply With Quote