View Single Post
Old 28-12-2011, 18:15   #15
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Petr&Dante View Post
Ahoj,

sněhová vločka? To je hezké, to mě nenapadlo , je pravda, že s tím problém nemáme. Když se Dante při procházce někde víc zaneřádí tak ho u nejbližší vody vymáchám co to jde. Vypadá to tak, že on do vody vleze jen tak s vodou pod břicho, aby se neřeklo a zbytek očisty je mě, ve finále jsme mokrý oba, jen já mám lepší pocit... Dantemu je to fuk a za chvíly vypadá uplně stejně. Jinak běžná špína a bahno opadá a po vyčesání je vše OK.
No my v cca roce koupali i několikrát denně (za hrubého kletí psovoda), v zabahněném rybníce a loužích neb všechno bylo lepší než lidský trus mezi lopatkama (nechci zakřiknout, ale letos jen jeden úlovek-asi jde do sebe). Nezaznamenala jsem změnu kvality. Pokud jde o klasické šamponování ve vaně, tak s tím zkušenost nemám, maximálně jsem sprchovala s psím výrazem naprostého utrpení, ale sázím spíš na přirozenost než optické fígle a klamy. Prostě pokud srst nemá, tak bych si na výstavě nehrála že jo a snažila bych se vyzdvihnout jiná pozitiva. Ale samozřejmě každého volba-hodně úspěchů na výstavě.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote