View Single Post
Old 20-03-2012, 14:29   #25
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Já nevim, ale mě je jich v té zoo spíš líto. Mají malý výběh. To není kritika zoo, na to kolik mají prostoru ostatní zvířata na tom nejsou vlci až zas tak špatně, ale obecně vlk prostě potřebuje prostor, podle mě tam ta zvířata šťastná nejsou. To spíš jsem pro nějaké ty obrovské zooparky, kde si vlci žijí na několika hektarech-jen jsem o tom četla, tak nevím, jak to vypadá ve skutečnosti, ale co se mě týče, zoo považuji spíš za zábavu pro lidi a opodstatněnou jen u druhů, které ve volné přírodě již vyhynuli nebo jsou kriticky ohrožení a fatk ten chov nejde řešit jinak-případně jim zoo dokáže zajistit patřičné podmínky.
jiste ze nekolikahektravy pozemek je lepsi, ale jak jsem se dozvedela od Tanji Askani na prednascce , porad je to male uzemi a dospivajici vlci, tak od 4 let se budou i na nekolika hektarech napadat, protoze by potrebovali mnohem vetsi uzemi, aby mohli odejit. Ad maly vybeh v Praze....Pokud jsou to vlci odchovani uz v zajeti a nikdy nepoznali svobodu volneho prostoru, myslim, ze zas tak jim to asi nevadi.Neznaji nic jineho....
mellorn jest offline   Reply With Quote