View Single Post
Old 06-11-2011, 23:08   #22
GabrielaVesela
Junior Member
 
GabrielaVesela's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Dammbach
Posts: 120
Default

Tak jsme to zkusili...a mam jeste par otazek, kdyz tu pisete , ze je lepsi aby mel figurant zkusenost s Ceveckem, zeptam se proc presne ?
Nasla jsem v okoli totiz Boxer-club a s figurantem se bavila. Cevecko jeste nemel, ale povidal mi take rozsahle o tom, ze treba s boxery musi pracovat taky citliveji, nez treba s NO. Jsou to prvni dojmy, ale myslim si, ze ten chlapek vi co dela a rozlisuje podle povah. Vysvetloval mi pak ( byla jsem pekne zvedava ) u jednotlivych psu, kteri tam byli, jaky je ten, ci ten druhy a co musi u ktereho delat... Maji tam i dobrmana, NO , ale predevsim boxiky :-)
Vzali jsme na zkousku Iruka, toho trochu nejisteho NO a zirali, ze mu zacatek docela sel...:-)
2 mesice pred to zkousel jeho majitel a ani si nezastekal..... pak se s nim nedelalo nic, nez jsem s nim zacala chodit ven a druha zkouska zacatku obran dopadla fakt dobre, coz mi tedy tento figurant rekl, ja to jeste zhodnotit dobre neumim, jen vim ze stekal, sel po peskovi a drzel ho poradne..., pak si odnesl i rukav...:-)
Dokonce mi rekl, ze to muze byt i mnou, tak jsem skoro pysna na nasi premieru, chci se to naucit s nim, pro moje budouci Cevecko za par let...

Zacina me to pekne bavit a chtela bych mit jednou taky rukav na sobe :-)

Kdyby mel nekdo z Vas na wolfdogu chut, napiste mi treba nejake zazitky z vasich obran..jak to delal vas pes poprve a vy, vase chyby a ceho se vsimat...atd...
Moc dekuju :-)

Last edited by GabrielaVesela; 06-11-2011 at 23:10.
GabrielaVesela jest offline   Reply With Quote