View Single Post
Old 20-03-2007, 16:49   #43
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

Tak som sa aj ja pridala do rodiny ceveckarov dva tyzdne mam v byte fenku, od jej styroch mesiacov, mesiac predtym som s nou chodila na prechadzky a "bavcat sa", zvykali sme si na seba a zatial som sa pripravovala na jej prichod.. dovtedy bola v koterci s mamou a troma surodencami. Po tyzdnovej dovolenke zacala ostavat na dlhsie sama doma a tu je problem.. ked odchadzam tak nie ze knuci, ale az place, a uz sa susedia zacinaju ohanat policiou a tyranim zvierat.. ja ked sa vratim ci po dvoch hodinach alebo osmich, tak je ticho..

Chcem sa spytat, ako dlho si vasi hafani zvykali na to, ze su sami doma, pripadne ci mate nejaku radu, ako tym prejst.. este nemam "odmerane" ako dlho knuci, to si zistim zrejme tento tyzden, rozlozim karimatku na schodoch.. zatial som jej len zrusila pristup do chodby, lebo odtial sa to najviac ozyva, a este ked si otvorila kupelnu.. ma k dispozicii "obyvacku" (kde nie je nic) a spalnu, kde aj v noci spime.

Mozem s nou chodit do prace, kde pobehuje po kancelarii, ale nie vzdy sa to da, ked potrebujem vybavovat nieco mimo, nechcem ju nechavat kolegom "na krku" - aj ked samozreme nie su proti.. a kazdopadne chcem aby si zvykla aj byt sama.

Vdaka za akekolvek skusenosti.
Mackie jest offline   Reply With Quote