View Single Post
Old 28-09-2011, 07:31   #25
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

a) Lenka a Vojta mi psa len predviedli!!! Zdá sa, že vieš asi viac ako ja, ale oni mi psa nepripravovali!!! Pomoc spočívala v predvedení na bonitácii
b) Po Rudovi som chcela bežné rady do života, namiesto toho, som dostala veľké h***o. s prepáčením.
Po nikom som nechcela žiadnu prípravu, potrebovala som rady do života. S Vojtom a Lenkou sme veľmi dobrí priatelia, píšeme si čo a ako, rozprávame sa o živote s vlčiakmi a v tom spočívala ich pomoc....
c) čo sa týka akcie s Chasou - JA som ju neorganizovala, prihlásila som sa ako záujemca o sučku a tým to pre mňa haslo. No a potom, keď ju dali niekomu inému, rok bolo ticho, znova ju ponúkli, som sa o ňu znova zaujímala. Nechápem, čo je na tom zlé.
TÝMTO ťa žiadam, aby si skončil už s týmito nezmyslami, útočíš tu na mňa a h***o o tom vieš - sám o tom píšeš, že nevieš, prečo Rudu spomínam, tak to - žiadam ťa slušne - nechaj už tak. Tvoje provokácie a urážky na moju osobu sú úplné nezmysly, nakoľko ma nepoznáš a zhola vieš o niečo o tom, čo sa stalo.
Týmto ukončujem svoje reagovanie, zdá sa, že naozaj nemá zmysel tu komunikovať... HOWGH!
__________________
www.tobrok.sk
leila jest offline   Reply With Quote