Thread: Fight club
View Single Post
Old 08-11-2011, 00:06   #38
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Ale co na WD jest ciekawego oprócz bazy..chyba nic!!
Może to:
"a dla mnie to jest najpiękniejszy i najmądrzejszy WILCZAK na świecie i nie zamieniłbym jej na żadnego waszego super wilczaka z papierami"
"Dlaczego moja Nera ma być gorsza od innych wilczaków?? Czego jej brakuje?? Jak dla mnie to tylko jakiegoś papierka!!"
"Zakochałem sie jednak w wilczakach ale że nie miałem szansy mieć z rodowodem to wybrałem inną drogę!!"
"Evar jest mozna powiedziec psem sportowym i mama Nery też! Właściciele rodziców Nery dali mi sporo cennych rad na które nie mogłem liczyć ze strony "znawców" wilczakowej psychiki z Polski!! Nie gryzie mnie sumienie..jestem dumny że mam takiego cudownego psa!!"
"Dla mnie Nera jest cudownym wilczakiem"
"czy Nera jest bardziej wilczakiem od tych mutar"
" Piszac wilczakiem chodziło mi o wilczaka czechosłowackiego"
"Wybiore się do Stobnicy zabiore mojego foksteriera może jakis wilk coś do niej poczuje a wtedy jak dobrze pójdzie to nie Nera ale mój foksterier bedzie w bazie danych WD"

....
Może to:
"Jeszcze raz dziękuje Pani Margo za szczegółowe wyjaśnienie tematu mutarów! Dobrze, że jest ktoś taki z taką wiedzą i patrafi sie nią podzielić"
+
"Dziękujemy Ci samozwańcza królowo wszechwilczaków Margo I, że o nas wspomniałaś, czujemy się zaszczyceni!!"
/Mogę Opatrzności dziękować, że nie doznałam schizy "syndrom Hubsena"/
....
Rozczarowałeś mnie... myślałam, że będziesz swoistym wyzwaniem słowno-intelektualnym... ...a Ty z bajki "Przygody Pyzy na polskich dróżkach"...
....

Last edited by Puchatek; 08-11-2011 at 00:17.
Puchatek jest offline   Reply With Quote