View Single Post
Old 20-04-2007, 22:35   #52
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

2 saschia: dakujem pekne za rady. Trochu sa nam to skomplikovalo, lebo ochorela, a tak dalsi tyzden bola stale so mnou, ale som happy ze sa z toho dostala (nejaka crevna viroza, brr).. takze sme zacinali odznova.. vykaslala som sa na susedov, otvorila kupelnu, a hned to bolo lepsie.. veru ze ta kost pomaha.. ale zatial len v tom, ze zacne knucat, az ked som uz dalekooo kazdopadne sme stretli inu susedku, ktora ma tiez psa, stara pani, a ta rovno povedala (milym hlasom) "no co, uz tak velmi neplace, ze, uz si zvyka" .. (ale o tyzden sa stahujem, tak asi zase zacneme odznova )

2 markus: ja som to zaviedla takto - rano okolo 7-8 tak na 20 minut, dat jest, idem do prace, pridem okolo 6, rychlo vybehnut len na vencenie (kym sa nestihne vytesit aj s mlackou), tak sa ja pokojne najem, tak na dlllhu prechadku k vode, na pole, okolo dvoch hodin, zase najest, po veceri max. po 2 hodinach opat 20 minutovka a spat.

inac musim povedat mala zvladla hygienu behom dvoch tyzdnov.. drzi kym sa da, ak jej ujde, tak je to moja chyba

a este k chovu v byte.. nemam dom ani zahradu a koterec odmietam z principu (taky mimo domu) takze keby som nezohnala podnajom, kde mozem mat psa, tak ho nemam vobec
Mackie jest offline   Reply With Quote