View Single Post
Old 06-10-2004, 09:50   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by sedivak
Volby dopadly,tak jak dopadly - po pravdě řečeno,když jsem viděla drtivou převahu wolfdogu,jinak ani dopadnout nemohly.
Téhle poznámce tak trochu nerozumím ? Jakou "převahu wolfdogu" máš na mysli ? Chceš tím snad říci, že drtivá většina účastníků schůze snad byla spolumajiteli nebo nadšenými příznivci našeho serveru ? Ani jsem si nevšiml. Byla tam spousta zcela nových majitelů ČsV, o kterých jsem nikdy neslyšel a kteří přišli se svými štěňaty na svod mladých. Nebo snad i Ty si myslíš, že jsem schopen "manipulovat" více jak 50 lidmi aby hlasovali, jak jim přikáži ?
"Převaha wolfdogu", jak píšeš, byla spíše převahou rozumně myslících lidí, kteří nechtěli déle jen přihlížet. Jistě sis všimla, že na schůzi se objevily i ryze účelové a osobní útoky. Např. návrh, že nemohu být uveden na kandidátce, protože jsem v "kárném řízení" byl zcela skandální a především v rozporu se všemi pravidly a zákony (pro ty, kteří na schůzi nebyli - padl návrh, že protože jsem "v kárném řízení" nemohu kandidovat na delegáta konference. Bránil jsem se, že proti udělení důtky jsem se odvolal v souladu se stanovami a že o ní bude rozhodovat až konference KCHČSV v roce 2005. Tedy důtka zatím nebyla právoplatně udělena. Navíc jsem se podivil, že sám výbor na kadidátku navrhl členku, která v minulosti důtku dostala také. Bylo mi řečeno, že v jejím případě je "vše již promlčeno" !!!). I "srdceryvný" projev Ing. Moniky Soukupové o tom, že já osobně "ničím vše, co Ing.Hartl vytvořil" byl velice trapným a nechutným bodem schůze. I to, jak si myslím, mnoho lidí velice ovlivnilo.
A teď mi, Šediváku, upřímně řekni, co se tedy tak moc změnilo ? Ano, do výboru neprošla Ing.Soukupová. To se ukázalo jako zásadním problémem pro některé lidi. Ukázalo se totiž jasně, že pro některé je to právě ona se kterou stojí a padá činnost české pobočky. Ale to je přece už z principu zásadní narušení principů jakéhokoliv dobrovolného sdružení nebo klubu. Přece Klub nemůže a nesmí stát na jednom člověku. Jaký je Tvůj názor ?
Pavel jest offline   Reply With Quote