View Single Post
Old 08-10-2004, 07:10   #20
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Možná je ti to fakt divné a těžko to neseš,
Neměj starost, je mi to zcela jedno kdo a co Ti píše. Ani Ti to nezávidím ani to nijak neodsuzuji. Jen mne udivilo, že ten člověk se pozastavuje nad průběhem schůze a píše o tom Tobě, která ani nejsi předsedou pobočky ani jsi schůzi neřídila. Ale je to skutečně jen a jen jeho věc, komu otevře své srdce.

Quote:
Originally Posted by Monika
ale jsem již docela slušnou řádku let poradce chovu a tak se na mne lidé s dotazy týkající se chovu, krytí, výcviku ČSV v poslední době však i s dotazy řešící mezilidské vztahy, obracejí.
To nikdo nezpochybňuje.

Quote:
Originally Posted by Monika
Myslíš, že by se měli obracet výhradně na tebe???
Vůbec ne. Zaprvé nejsem kompetentní k takovým věcem a zadruhé mám dost psaní s tím abych neustále odpovídal a bránil se Tvým útokům na mne.

Quote:
Originally Posted by Monika
Poměrně obsáhlý dopis přišel opravdu na moji adresu, byl podepsán,
Quote:
Originally Posted by Monika
Nebudu psát od koho, jelikož by se také hned stal snadným cílem pro Pavla a to opravdu nechci.
Zase ze mne děláš bubáka. Mám mnoho i mých velice dobrých přátel, kteří mají jiné názory než já. Ale prostě mezi normálními lidmi to není problém. O názorech se diskutuje v klidu a prostě se respektují. Jiné je to u lidí, kteř neumělí nic jiného než napadat a řídí se starým "prověřeným" komunistickým heslem "kdo nejde s námi, jde proti nám" ...

Quote:
Originally Posted by Monika
psal ho zjevně inteligení, vnímavý člověk a pejskař tělem i duší.
To nikdo nezpochybňuje. Tu hrubku jsem uvedl jako zpestření a ani není jasné, zda ji udělal pisatel nebo Ty ...

Quote:
Originally Posted by Monika
Jen demagog může tak srozumitelný text rozebrat, roztrhat a provést rozbor " co tím chtěl básník říci....."
Žádný rozbor jsem nepsal, jen jsem se vyjádřil k některým pasážím, které mne zaujaly. Když už jsi část dopisu zveřejnila musíš být přece připravena na to, že se k němu někdo vyjádří. Tohle je DISKUZNÍ FÓRUM, takže tady se diskutuje. Tohle není nástěnka pro jednostrannou prezentaci názorů. Navíc opět se ukazuje, že neumíš skutečně nic jiného než napadat. Argumenty se nějak vytratily.
Pavel jest offline   Reply With Quote