View Single Post
Old 07-12-2010, 15:49   #21
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Já už Dakouše v jeho dvou letech nemůžu pustit ke každýmu psovi a bohužel jsou i malí psi, kteří mu vadí ... na tohle jsem nebyl zvyklej, protože Agyr co nemělo aspoň 40 v kohoutku tak ignoroval.

Každopádně Dakouš se v 8 měsících seznámil na dovolený v Polsku u Baltu s trpasličim pudlem, stejně starým a jeden druhýmu nezůstával nic dlužnej :-). Po roce jsme tam byli znova, oba v pubertě a bál jsem se co bude. Úvodní očichávání bylo napjatý, ale pak začli dovádět a bylo to fakt k neuvěření. Hmotnostní a velikostní rozdíl se zvětšil, ale projevovalo se to akorát tim, že Dakouš byl opatrnější ... ten pudl se s nim vůbec nemastil a Dakouš mu to toleroval. Byla docela sranda sledovat pudlika, jak se vzteká, že na Dakouše nemůže i když leží a ta radost, když se mu povedlo ho chytit za pysk nebo ucho. Na druhou stranu kolikrát Dakouš chytil pudla za hrudník a kdyby zkousnul, tak byl vejpůl. Párkrát to taky trochu zkusil, ale než jsem stihnul zakročit, pudlik na něj zavrčel a Dakouš ho pustil.
jerabekj jest offline   Reply With Quote