View Single Post
Old 08-12-2010, 16:27   #26
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ad samec - tak tohle nechápu. Neřeknu, kdyby to byl samec pekinéze nebo něčeho malýho, tak bych to pochopil, poznal jsem totiž vícero fen velkých plemen, který byly vysazený na malý psy a to i na samce (byly na ně vyloženě hnusný), ale proboha tohle zvíře je stejná váhovka. Nepochopim, jak si majitel PSA může stěžovat, že ho FENA okusuje, byť by to bylo sebeostřejší. Dakouše coby 5 měs štěně si několikrát vzaly do parády dvě čuby ČSV od nás ze sídliště tak, že ho třeba chytla za hlavu a obloukem s nim praštila o zem .... brutalita maximální, ale nikdy jsem to neřešil, přestože to nebyla hra, ale dávaly mu najevo že o něj nestojí. Včera ráno po Dakoušovi poměrně zostra vyjížděla stejně stará čuba Bullteriéra ... kluk ji krotil, protože Dakoušovi skákala po krku s vyceněnejma zubama, tak jsem jen mávnul rukou a řekl mu ať ji nechá ... no, stejně si ji odvedl, ale rozhodně by mne nenapadlo z toho dělat nějakou aféru (je fakt že Dakouš jen uhybal, ale neječel), to už bych se spíš bál, že Dakouše nasere tak, že ji umravní.
jerabekj jest offline   Reply With Quote