View Single Post
Old 01-07-2011, 20:02   #31
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ahoj najo,
někdy se člověk potřebuje prostě "vypsat" . A fórum je na to skvělý ... kdo to číst nechce, nečte to, kdo chce, tak třeba i reaguje.
Takovým lidem je lepší se vyhybat :-(. Zažil jsem něco horšího s Agyrem. Je to trochu z jiného soudku, ale dotyčná je podobně hloupá. Před cca 11 lety jsem měl psa na vodítku 4m odemne bez náhubku. Najednou k nám přiběhl labrador sice s košíkem ale bez vodítka, ozvalo se zavrčení psi se do sebe pustili a milej labrador si dal pokoj až když ho Agyr seknul do boku. Ozvalo se zaječení, pes zdrhnul a to bylo všechno - jeho paničku jsem ani neviděl. Za pár dnů přišel chlap, že můj pes pokousal psa jeho snachy, kterej měl košík a byl na vodítku. Vysvětlil jsem mu situaci, odešel a druhej den se vrátil jeho syn, s tim že pes opravdu nebyl na vodítku, protože přítelkyně je těhotná a vysmekl se jí z obojku. S tim jsem ho slušně poslal doháje. Za pár dnů přišel znova jeho otec, že mne udají. To jsem ale už mluvil s jejich veterinářem, s městskym úřadem atd. a vědel jsem co a jak. Z dobrý vůle jsem pánovi nabídl 700 Kč, což byla třetina co zaplatili na veterině a řekl jsem mu, ať si to vezme nebo mne udá (což by ve výsledku bylo dražší i pro něj). Peníze si vzal a už jsem ho nikdy neviděl.
A teď přichází ta nejsmutnější a zároveň nejsměšnější část. Nedavno jsem ráno venčil a potkal jsem jakousi mladou paní, která měla dvě mladý fenky - kříženku a štěně pittbulky a šla s pánem, kterej má starýho kokra, se kterym je Dakouš relativně vpohodě. Když jsme se míjeli, fenky se zajímaly o Dakouše a on o ně, ale pani je začala strhávat k sobě, přestože jsem ji ujistil, že jim nic nehrozí. Na to mi pani odpověděla: "Vy už ste jednoho takovýho měl a on mi pokousal psa a Vy ste mi ani nezaplatil veterinu!". Jo, byla to ta nána, co nezvládla svýho psa a dovolila aby se servali a ještě měla tu drzost ze mne tahat peníze. Ve finále to postavila tak, že jsem jí ani nezaplatil veterinu. Snažil jsem se si to s ní vysvětlit, ale byl to ten typ člověka bez argumentů, co se otočí zády se slovy "s Váma se o tom nebudu dál bavit". Pak už jsem jen viděl, jak šla dál s tim pánem, rozhazovala rukama a zjevně mu líčila, jak jsem ji poškodil a ukřivdil jí. Od té doby jsem si několikrát všiml, že pokud jde onen pán se psem a má možnost se nám vyhnout, tak se nám vyhne. No věřila bys, že někdo vytáhne něco takovýho po 11 letech?!
Pro doplnění dodám, že ten labrador byl stejně dominantní jako Agyr, většinu psů nesnesl a když mohl tak se porval. To mi potvrdilo víc lidí ze sídliště. Nakonec ho prý musela dát pryč, protože zle žárlil na dítě a když měl šanci, snažil se prý dítěti ublížit. Možná jsou to jen řeči, ale labradora nakonec pryč dát musela - to je jistý.
jerabekj jest offline   Reply With Quote