View Single Post
Old 02-03-2012, 03:03   #27
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Jano, jsem rád, že tady přispíváš... a potěším tě, tohle je totiž asi v rodině... ikdyž 43kg není úplně málo, tak je to váha někde na hranici. Pak stačí pár dní s háravkou nebo víkendový výlet s jistou dávkou pohybu a kamarádi mi řikaj, že konečně vypadá trochu k světu a za týden zas že nějak zhubnul a takový ty klasický řeči o radiátorech.
A s tou poslušností je to podobný, jenom je tam ta jeho věčná myšlenka, že má koule na to, aby se sám rozhodoval co bude nebo nebude dělat Věřim tomu, že mít ho ženská, tak může bejt už dávno někde jinde i s výcvikem, ale mít ho chlap, kterej by na něj neměl, tak bych asi výsledek ani vidět nechtěl. Ale pes je to i přes svoje (a moje) chyby suprovej a řek bych, že i povahově jsme si výborně sedli, jen je tam pořád to zkoušení a přetahování ani ne o pozici, ale jenom o detaily.

A k dalším tématům... jednak mám pocit, že už jsme tak nějak OT, ale co se puberty týká, tak její konec bych viděl v momentě, kdy se člověk se stavem svého psa smíří

Co se týká pamlsků, tak to jsem zabalil asi chvíli po jeho roce... vystřídaj jsem jich kupu a výsledky se stejnejma pamlskama byly i den ode dne jiný. Pak ale nastala doba, že bylo celkem jedno, co mám za pamlsky, Akkon měl priority postavený jinak. No a když byl hladovej, tak sice na pamlsky fungoval, jenže občas aby ho začly pořádně zajímat, tak byla potřeba 2-3dny hladovka... když ji měl za 14dní dvakrát, tak potom zase následovala pohádka o radiátoru. Na základě tohodle jsem se rozhodl, že pamlsky vynechám (vlastně jsem je začal spíš zapomínat) a utáhnu ho na sebe... venku to jde, ale na cvičáku by to celkem určitě nefungovalo.
Undertaker jest offline   Reply With Quote